خانه » سرمایه گذاری در رومانی
4.7/5 - (4 امتیاز)

سرمایه گذاری در رومانی

آینده ای مطمئن رو به روی شما ...

سرمایه گذاری در رومانی با رویزا

رویزا بهترین شرکت خدماتی مهاجرتی در کشور رومانی برای ایرانی هاست. ما با بیش از ده سال سابقه فعالیت مهاجرتی در این کشور در خدمت شما عزیزان هستیم. یکی از بهترین روش های اقامت در رومانی، ویزای سرمایه گذاری رومانی است. شما میتوانید با سرمایه گذاری در رومانی یک اقامت کشور رومانی را بگیرید. رویزا خدمات اختصاصی بسیار زیادی را در زمینه مهاجرت به رومانی با سرمایه گذاری به شما عزیزان ارائه میدهد.

درخواست مشاوره رایگان رویزا گروپ

در صورت در خواست مشاوره رایگان از سمت رویزا گروپ میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا به زودی از رویزا گروپ با شما تماس گرفته شود.

بنر تماس
پیشرفت اقتصادی رومانی

پیشرفت اقتصادی رومانی

کشور رومانی از آن دسته کشور های است که پس از قرون وسطی پیشرفت چشمگیری در اقتصاد آن رخ داده است. به خصوص رشد اقتصادی آن طی 10 سال اخیر بسیار بالا بوده است. کشور رومانی یکی از کشور های بسیار مناسب و عالی برای سرمایه گذاری است. اگر شما هم قصد اقامت در رومانی با سرمایه گذاری را دارید با رویزا تملس بگیرید.

سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در اروپا

پیشرفت اقتصادی رومانی در سال های اخیر، باعث شده تا این کشور جز بهترین ها در اروپا باشد. سرمایه گذاری در این کشور رو به رشد باعث شده تا خیلی از افراد به این کشور رو بیارن. هر چند این راه، یکی از راه های گرفتن اقامت کشور رومانی هم هست. در ادامه بیشتر در مورد این نوع اقامت صحبت میکنیم.

امکانات عالی

امکانات عالی

دولت هر کشوری از وارد شدن سرمایه گذار به کشورش بسیار استقبال میکنه. اما امکاناتی که اون کشور در اختیار سرمایه گذار ها میده بسیار اهمیت داره. یکی از خدمات کشور رومانی به سرمایه گذار ها هم اقامت دائم در این کشور هست. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع و امکانات دیگه باهم صحبت میکنیم.

سرمایه گذاری در رومانی:

ورود به کشور های عضو شینگن:

کشور رومانی یکی از کشور های است که به تازگی به عضویت کشور های اتحادیه اروپا درآمده. طبق قوانین اتحادیه اروپا، اگر فردی اقامت در این کشور ها را داشته باشد میتواند به تمامی کشور ها عضو شینگن برود. این یکی دیگر از خدماتی است که با سرمایه گذاری در رومانی به شما داده میشه. پس اگر دنبال یک پیشرفت و تغییر موقعیت فعلیت هستی، مهاجرت سرمایه گذاری رومانی یکی از بهترین راه هاست.

شرایط سرمایه گذاری در رومانی:

کشور رومانی مثل سایر کشور های دیگه عضو اتحادیه اروپا، شرایط ویژه ای رو برای سرمایه گذاری گذاشته. شرایط سرمایه گذاری در این کشور برای بیشتر افراد جالب توجه است. شما با سرمایه گذاری یک اقامت یک ساله در رومانی میگیرید. پس از گذشت 5 سال میتونید به راحتی اقامت دائم این کشور رو بگیرید. فقط کافیه بخواید و کارتون رو با رویزا شروع کنید. رویزا شما رو تو زمینه ویزای سرمایه گذاری رومانی به صورت کامل راهنمایی میکنه. در ادامه بیشتر در این مورد صحبت میکنیم.

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری

صفر تا صد کارات با رویزاست ...

شما هم میتونید با رویزا، با خیال راحتی سرمایه گذاری کنید و زندگی قشنگی در رومانی بسازید. برای پیشرفت کردن و تجربه موفقیت های بزرگ باید ریسک کنی. اما سرمایه گذاری در رومانی هیچ ریسکی برات نداره. چون رویزا کنارته و کاملا راهنماییت میکنه.

سرمایه گذاری

شرایط عمومی کشور رومانی برای سرمایه گذار ها

اقتصاد رومانی:

کشور رومانی یکی از بهترین کشور های اروپایی به حساب میاد به خصوص برای سرمایه گذاری. این کشور پس از سالها تصمیم گرفته تا خودشو توی اقتصاد دنیا جا کنه. پس تصمیم برای سرمایه گذاری توی این کشور بسیار مفید میتونه باشه. این کشور طبیعت بسیار زیبا و کاخ ها و بنا های تاریخی قشنگی داره. این بنا ها مربوط به قرون وسطی میشن که تاریخ رومانی رو رقم میزنه. زبان مردم کشور رومانی انگلیسی و رومانیایی هست که این زبان ریشه در زبان لاتین داره. واحد پول این کشور هم لئو رومانی هست که تقریبا هر لئو به پول ایران میشه 6.500 تومان. نرخ بیکاری توی این کشور زیر 4% هست و کار در رومانی نمره بسیار خوبی رو داره. اقتصاد رومانی روی صنعت، ساخت و ساز، کار های خدماتی، کشاورزی و … بیشتر میچرخه.

ساخت و ساز و سرمایه گذاری در رومانی از طریق خرید ملک:

سرمایه گذاری در رومانی از طریق خرید ملک هم یکی دیگه از راه های اقامت در کشور رومانی هست. ساخت و ساز در رومانی یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در این کشور است. انجام ساخت و ساز در این کشور بسیار به اقتصاد رومانی کمک کرده. همچنین دولت رومانی بسیار اهمیت ویژه ای به آبادانی و ساخت کشور خودش میده. همچنین شما عزیزان اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه داشتید میتونید با رویزا تماس بگیرید. 

سرمایه گذاری در رومانی از طریق خرید ملک و املاک، یکی از راه های بسیار محبوب برای زندگی در رومانی هست. البته اینکار، اقامت دائم رو برای شما به همراه نداره. اما با خدمات رویزا این امکان برای شما، با راه حل های ویژه ما وجود داره. قیمت هر متر آپارتمان یا ملک داخل بخارست از متری 1500 یورو شروع میشه. همچنین قیمت هر متر آپارتمان یا ملک در خارج از شهر بخارست از متری 800 یورو شروع میشه. اگر شما هم قصد سرمایه گذاری در رومانی با خرید ملک دارید، رویزا بهترین مشاوره رو به شما میده.

سرمایه گذاری رومانی
اقامت رومانی با خرید ملک

ریسک سرمایه گذاری:

کشور رومانی از سال 1995 عضو سازمان جهانی تجارت (WTO) است. میزان ریسک سرمایه گذاری در این کشور طبق این آمار زیر 1درصد است! که این آمار شگفت انگیز است. البته که عجیب نیست. زیرا کشور رومانی جز کشور های تراز اول دنیا به حساب میاید. این کشور از لحاظ ریسک سرمایه گذاری جز دسته اول یعنی کم خطر ترین گروه قرار میگیرد. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری ایمن و کم خطر میگردید، کشور رومانی انتخاب بسیار خوبی برای شماست.

سرمایه گذاری با کار آفرینی در کشور رومانی:

یکی دیگر از قسمت های مربوط به سرمایه گذاری، کار آفرینی هست. وجود منابع طبیعی، پتانسیل بالای کاری و نیروی کار مجرب، باعث شده تا این کشور مورد توجه کار  آفرینان خارجی قرار بگیره. یکی دیگر از مزایای کار آفرینی در رومانی، نبودن قانون CFC برای سرمایه گذاران خارجیه. که این قانون باعث میشه افراد نتونن از خارج از کشور کسب و کارشون رو مدیریت کنن. اما این قانون توی کشور رومانی وجود نداره و افراد به راحتی میتونن کسب و کارشون رو از خارج کشور رومانی مدیریت کنن.

مزایای مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری با رویزا

توی این قسمت میخوایم بیشتر در مورد مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری صحبت کنیم. در واقع کشور رومانی یک کشور بزرگ با منابع اقتصادی قوی هست. مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری راه بسیار مناسبی برای شروع زندگی در رومانیه. تورم بسیار پایین این کشور نشون دهنده اقتصاد رومانی برای شماست. تورم این کشور طی چند ساله گذشته زیر 3درصد بوده. پس مهاجرت سرمایه گذاری رومانی یکی از کم ریسک ترین نوع مهاجرت به رومانی است.

بسیاری از افراد به دنبال ورود به بازار های اروپایی هستند. به خصوص این روند در کشور ما، ایران هم زیاد شده است. یکی از آسان ترین و بهترین راه ها کشور رومانی است. شما به سرمایه گذاری در کشور رومانی، میتونید به بازار های بزرگ اروپایی وارد شوید. اطلاعات کامل تری توی این زمینه از رویزا به شما داده میشه.

بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت از ایران هستند. همچنین به دنبال یک جای امن و بی خطر برای سرمایه گذاری هستند. ما به شما مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری رو پیشنهاد میکنیم. با اینکار یک تیر و دو نشان زدید. مهاجرت سرمایه گذاری رومانی پیشنهاد ویژه ای از سمت رویزا برای شماست. همچنین ویزای تحصیلی رومانی هم وضعیت بسیار عالی برای افراد به ارمغان میاره.

اما بحث شیرین مهاجرت و سرمایه گذاری فقط به همین جا ختم نمیشود. شما نیاز به اطلاعات ویژه و جامع ای در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری دارید. شاید سرمایه گذاری در این کشور یکی از بی خطر ترین راه ها برای مهاجرت باشد. اما قطعا ساده نیست و پیچیدگی های خودش رو داره. شما با رویزا یک مشاور و در واقع وکیل تمام عیار برای کار مهاجرت سرمایه گذاری در رومانی برای خود دارید. ما با اطلاعات فرآوان در زمینه سرمایه گذاری در رومانی در خدمت شما هستیم.

شما با رویزا میتونید یک مهاجرت بی دغدغه و نگرانی رو تجربه کنید. رویزا با سال ها فعالیت در زمینه مهاجرت ایرانیان به رومانی و دونستن تمامی قوانین در خدمت شماست. رویزا صفر تا صد کار های مهاجرتی شما رو انجام میده. پس با رویزا نگران هیچ چیز نباش.

همونطور که قبلا هم اشاره کردیم، دولت رومانی بسیار به آبادانی و سازندگی کشورش اهمیت میده. برای همین امتیازات خاص و ویژه ای رو برای سرمایه گذاری تو کشوش گذاشته. اگر به دنبال سرمایه گذاری توی یک کشور خارجی هستی، قطعا رومانی میتونه یکی از بهترین ها باشه. برای اطلاعات بیشتر از این امتیاز ها و مزایای دیگه با رویزا تماس بگیر.

مهاجرت سرمایه گذاری رومانی

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت:

یکی دیگه از راه ها برای اینکه شما به راحتی ویزای کشور رومانی رو بگیرید، سرامایه گذاری از طریق ثبت شرکته. شما برای ثبت شرکت در ابتدا یک برنامه ریزی و ایده خوب رو باید بدید. در این زمینه قطعا نیاز به کمک دارید و رویزا شما رو در این زمینه همراهی میکنه. شما با یه برنامه ریزی دقیق و اصولی و همینطور یک ایده ناب میتونید به راحتی اقامت در رومانی رو بگیرید. نگران این موضوع اصلا نباشید چون رویزا توی این زمینه به شما کمک میکنه. 

مدت زمان گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت در رومانی:

اینکار یکی از پروسه های زمان بر برای گرفتن اقامت است. به صورت کلی حداقل 8 ماه طول میکشد تا کار اقامت گرفتن از این راه انجام بشه. اما اینکار با رویزا مدت زمان بسیار کمتری رو نیاز داره. در واقع رویزا با خدمات ویژه خود برای ایرانیان این مدت زمان رو به کمتر از 6 ماه رسونده. که اقامت دائم شما هم طی مدت زمان نهایتا 5 سال از همین راه برای شما میگیره. که بعد از اون هم شما میتونید پاسپورت کشور رومانی رو هم دریافت کنید. رویزا خیال شمارو از بابت اینکار راحت میکنه. تخصص رویزا، ویزای رومانی است و اینکار رو بهتر از هر کس دیگه ای انجام میده.

انواع ثبت شرکت در کشور رومانی:

همونطور که قبلا هم گفتیم، رویزا به صورت تخصصی کار مهاجرت به رومانی رو انجام میده. یکی از این راه ها هم مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری در بخش ثبت شرکته. ثبت شرکت توی کشور رومانی قوانین و انواع خودش رو داره. توی این قسمت قصد داریم به این موضوع بپردازیم. شما هم میتونین هر جای که براتون سوال پیش اومد با رویزا تماس بگیرید.

اقتصاد رومانی

با توجه به قوانین کشور رومانی برای ثبت شرکت به صورت سهامی باید حداقل 2 سهام دار وجود داشته باشه. حداقل میزان سرمایه ای هم که باید به شرکت تزریق بشه معادل 25 هزار یورو هست. که این مبلغ چیزی حدود 700 میلیون تومان میشه. در این قسمت مدارک خاصی در زمینه حوزه فعالیتی شرکت باید ارائه بشه. البته این قسمت اصلا جای نگرانی نداره و رویزا اینکار رو به راحتی برای شما انجام میده.

ثبت شرکت در رومانی با مسئولیت محدود بسیار ساده تر از ثبت شرکت به صورت سهامی است. در واقع با ثبت شرکت به صورت مسئولیت محدود، نیاز به سرمایه خاص و سهامداران متعدد نیست. این نوع شرکت ها، شرکت های خصوصی هستن که نیاز به یک مدیر دارن. البته این نوع از شرکت هم به صورت کامل توسط رومانی بررسی میشه و همچنین حمایت ویژه ای ازش میشه.

زمانی که شما در ایران صاحب کسب و کار و شرکت خودتون هستید و قصد مهاجرت به رومانی رو دارید، از این قانون میتونید استفاده کنید. در واقع ما در رویزا میتونیم کار های انتقال شرکتتون به کشور رومانی رو انجام بدیم. یا حتی میتونیم یک شعبه جدید از شرکت شما رو داخل کشور رومانی برای شما ثبت کنیم. تا شما یک سرمایه گذاری سودآور و مطمئن داشته باشید.

ما در رویزا فعالیت های بسیاری برای مهاجرت افراد انجام میدیم. یکی از این خدمات ما اخذ اقامت کشور رومانی با ثبت شرکته. در واقع شما میتونین بدون هیچ دغدغه ای با این روش به کشور رومانی مهاجرت کنین.

بعد از اینکه شما کسب و کارتون رو توی رومانی راه انداختید، رویزا به شما کمک میکنه تا یک حساب بانکی بین المللی در کشور رومانی داشته باشید. شما میتونید از طریق این حساب ها فعالیت بین المللی رو به راحتی در کشور رومانی انجام بدید.

پس از مهاجرت سرمایه گذاری رومانی، شما یک فردی هستید که به اقتصاد رومانی کمک کردید. در واقع این کشور امتیاز ویژه ای برای شما قرار میده تا به راحتی به کسب و کارتون بپردازید. برای همین شما مالیات بسیار پایینی رو برای شرکتتون میدید که این جز مزایای فوق العاده کشور رومانی محسوب میشه.

استاندارد های سرمایه گذاری در رومانی:

کشور رومانی استاندار های خوبی برای سرمایه گذاران تدارک دیده. اما روند اجرای آن مثل کشور های دیگه زمان بره. البته این موضوع اصلا جای نگرانی نداره و رویزا به راحتی و در کمترین زمان انجامش میده. همچنین به خاطر زیر ساخت های خوب کشور رومانی، فعالیت های بین المللی خوبی در این کشور انجام میشه.

شاخص های اقتصادی:

کشور رومانی از 10 سال گذشته بهترین دوره اقتصادی خودش رو شروع کرده. این کشور در سال 2017 بهترین کشور از لحاظ عملکرد اقتصادی در اروپا رو داشت. رشد اقتصادی این کشور میانگین سالانه اش بیشتر از 5 درصد بوده. همین باعث شده تا این کشور، کشور خوبی برای مهاجرت باشه.

علل پیشرفت اقتصادی رومانی:

کشور رومانی علت های بسیار زیادی برای پیشرفت اقتصادی خودش داشته. حتما در مجله اینترنتی وب سایت به این موضوع ها هم میپردازیم. اما از مهم تریت اون ها میشه به حمایت از کسب و کار ها اشاره کرد. کشور رومانی اهمیت ویژه ای به کسب و کار های کوچک و بزرگ میده. به گونه ای که مالیات توی کشور رومانی 3% هست! و این میزان بسیار عالی است.

سرمایه گذاری در رومانی

قدرت نیروی کار در رومانی:

کشور رومانی، یکی از بهترین و مجرب ترین نیروی کار هارو در دنیا داره. کار در رومانی به شکلی است که این کشور برای کار آفرینای خارجی محبوب شده. از جمله نیروی کار های محبوب میشه به مشاغل زیر اشاره کرد:

  • فناوری اطلاعات یا مهدسی IT
  • مهندس مکانیک
  • مهندس معماری و عمران
  • مهندس برق
  • پزشک و پرستار
  • و…
نیروی کار

سوالات متداول

ما در این قسمت سعی کردیم به بسیاری از سوالات شما پاسخ بدیم. اما اگر پاسخ خود را دریافت نکردید با رویزا تماس بگیرید.

این سوال بسیار کلی است و طی همین صفحه به آن پاسخ داده شده است. اما اگر شما نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید بهتر است با مشاورین رویزا در ارتباط باشید. شماره رویزا در پایین همین صفحه است و شما میتونید به صورت مستقیم با مشاورین رویزا ارتباط بگیرید. همچنین شما میتونید با مراجعه به صفحه مهاجرت به رومانی از انواع مهاجرت ها مطلع بشید.

باتوجه به فعالیت کشور رومانی در زمینه بازار سرمایه جهانی اقتصاد قوی هم داره. این کشور جز سازمان تجارت جهانی هست و اقتصاد رومانی بسیار امن و مطمئن هست.

سوال بسیاری از افراد برای کار در رومانی هست. شما میتونین با مراجغه به صفحه کار در رومانی اطلاعات خوبی رو کسب کنید.

خب کشور رومانی، یک کشور بسیار قوی است. همچنین اقتصاد رومانی با توجه به حضورش در اتحادیه اروپا خوب هست. سرمایه گذاری توی این کشور ریسک بسیار پایینی داره.

یکی از راه های گرفتن اقامت رومانی، ویزای تحصیلی این کشوره. ما در صفحه تحصیل در رومانی در این مورد کاملا صحبت کردیم.

ما در این بخش به صورت مفصل در مورد آن صحبت کردیم. اما به صورت کلی مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری تقریبا 8 ماه زمان میبرد. البته رویزا اینکار را برای شما کمتر از 6 ماه انجام میدهد. همچنین رویزا بعد از 5 سال اقامت دائم شمارو در رومانی میگیره.

4.5/5

مهاجرت به رومانی با رویزا:

ویزای رومانی یکی از بهترین و معتبر ترین ویزا ها در دنیاست. اگر قصد اقامت در رومانی را دارید، اینکار تخصص رویزا است. رویزا شرایط مهاجرت به رومانی را برای شما فراهم میکند. اگر شما هم کشور رومانی برای مهاجرت انتخاب کردید، همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

*** توجه: لطفا به علت حضور ما در کشور رومانی با راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. در صورت تماس مستقیم و پاسخگویی ما، متحمل هزینه زیادی میشوید.

اینستاگرام

شما میتوانید از طریق اینستاگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

واتس اَپ

شما میتوانید از طریق واتس اَپ با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

تلگرام

شما میتوانید از طریق تلگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

فیس بوک

شما میتوانید از طریق فیس بوک با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره رویزا

از طریق این فرم هر سوال و درخواستی داری میتونی به ما انتقال بدی

اسکرول به بالا