خانه » درباره رویزا گروپ
2/5 - (3 امتیاز)

درباره رویزا

رویزا، رویای زندگی شما ...

ما بیشتر از 10 سال است که در کشور رومانی فعالیت مهاجرتی انجام میدهیم. تخصص ما فراهم کردن شرایط مهاجرت به رومانی برای شما ایرانیان عزیز است.

سرعت عمل در رویزا

ما در گروه رویزا بیشتر از 10 ساله که کار اقامت در کشور رومانی رو انجام می‌دیم. راه و چاه کار دست ماست و خوب می‌دونیم چیکار کنیم. سرعت عمل انجام کار در رویزا بالاست.

اطمینان خاطر با رویزا

رویزا با تجربه بالای خودش موفق به کسب اعتبار در زمینه مهاجرت شده. سال‌ها فعالیت ما در این زمینه گویای همه‌چیز هست. اگر به دنبال مهاجرت هستی با ما اطمینان خاطر داری.

نتیجه مطلوب از رویزا

خدمات رویزا فقط مربوط به انجام کارهای ویزای شما نمی‌شه. ما صفرتاصد کار رو انجام می‌دیم. همین باعث می‌شه تا هیچ نگرانی نداشته باشید و نتیجه مطلوبی کسب کنید.

داستان ما

رویزا به معنی رومانی ویزا و با هدف ساخت رؤیای زندگی شما در کشور رومانی هست. بیشتر از 10 سال پیش رویزا کار خودش رو در رومانی برای خدمت‌رسانی به ایرانیان عزیز شروع کرده. رویزا خدمات مختلفی رو برای ایرانی‌های که قصد دارن مهاجرت کنن انجام می‌ده. کشور رومانی خیلی کشوری نیست که برای جذب مهاجر تلاش کنه. اما دید بسیاری از کسانی که به دنبال مهاجرت هستن به این کشور جذب میشه. مهاجرت به رومانی نیاز به تحقیق، مشاوره، تجربه و انگیزه داره که ما همه‌اش رو بهت می‌دیم. اگر قصد داری ویزای کشور رومانی رو بگیری حتما تصمیمت رو با رویزا در میون بذار. مطمئن باش بهترین راهنمایی رو رویزا بهت می‌کنه.

خدمات رویزا

تحصیل

تحصیل در رومانی

یک راه دیگه هم برای اینکه راحت بیای رومانی هست. اونم تحصیل در رومانی هستش. شما می‌تونید تو بهترین امکانات و دانشگاه‌ها تحصیل کنید و یک زندگی مفرح داشته باشید.

کار

کار در رومانی

قطعاً خیلی از کسایی که مهاجرت می‌کنند به دنبال یه کار خوب هستن. اما خیلی مهمه تا با قوانین این کشور آشنا باشی و وقتی که می‌رسی به رومانی سریعا مشغول به کار در رومانی بشی.

سرمایه‌گذاری در رومانی

البته که یکی از شیوه‌های خوب مهاجرت به رومانی، سرمایه‌گذاریه. سرمایه‌گذاری در رومانی یک سری شرایط داره که باید باهاشون آشنا بشی. ما تو این مسیر همراهتیم تا با خیال راحتی سرمایه‌گذاری کنی.

گردشگری رومانی

یکی از زیباترین کشورهای اروپایی رومانی هستش. آنقدر زیباست که برای خیلی‌ها غیرقابل‌باوره. گردشگری در رومانی واقعاً بی‌نظیره. می‌تونی با مشاورین رویزا به راحتی بری رومانی رو بگردی.

چرا رویزا را انتخاب کنید؟

رویزا بیش از 10 ساله که کار ویزای ایرانیان عزیز رو به رومانی انجام می‌ده. ما با تجربه بالای خودمون تموم زیر و بم کار رو بلدیم و با تموم چاله‌ها آشنایی داریم. تجربه تو زمینه مهاجرت خیلی مهمه.

قانون اول کار ما صداقت با افرادی هست که از ما مشاوه می‌خوان یا درخواست خدمات می‌کنن. صداقت اصل مهمی است که متأسفانه خیلی‌ها رعایت نمی‌کنن. اگر درستی حقیقت رو به شیرینی دروغ ترجیح میدی پس باید رویزا رو انتخاب کنی.

گرفتن ویزا غیر از تجربه نیاز به زمان، دویدن و دانش مخصوص خودش رو داره. بیشتر افراد از پس این کار بر نمیان. پس راه شما سپردن کار دست کاردونه. رویزا از صفر تا صد کار مهاجرتی شمارو انجام میده. 

بیشتر افراد زمانی که تصمیم به مهاجرت می‌گیرن سختی زیادی رو می‌کشن. همچنین استرس و نگرانی زیادی بابت کارشون دارن. با رویزا نگران هیچی نباش.‌

ما در رویزا با تجربه زیاد خودمون و داشتن تخصص اینکار، با سرعت بالای کار رو برای شما انجام می‌دیم. خیلی از کارهای اقامتی بیشتر از 2ماه طول می‌کشه ولی ما کمتر از دو ماه اینکار رو برات انجام می‌دیم. معنی سرعت رو با رویزا درک می‌کنی.

بیشتر شرکت‌های مهاجرتی به خصوص در ایران پس از انجام کار، هیچ خدماتی رو به افراد نمی‌دن. اما ما در رویزا تازه از لحظه ورود شما به رومانی کارمون شروع می‌شه. ازتون استقبال می‌شه و برای اسکان و … همراهتون هستیم. رویزا یه دوست همیشگیه.

موفقیت دریافت ویزای تحصیلی
%
موفقیت رویزا
پرونده مهاجرت با رویزا
+
مهاجرت با رومانی
افراد راضی از خدمات ما
%
رضایت از رویزا
سال تجربه فعالیت
+
تجربه رویزا

مهاجرت به رومانی با رویزا:

ویزای رومانی یکی از بهترین و معتبرترین ویزاها در دنیاست. اگر قصد اقامت در رومانی را دارید، اینکار تخصص رویزا است. رویزا شرایط مهاجرت به رومانی را برای شما فراهم می‌کند. اگر شما هم کشور رومانی برای مهاجرت انتخاب کردید، همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

*** توجه: لطفا به علت حضور ما در کشور رومانی با راههای ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. در صورت تماس مستقیم و پاسخ‌گویی ما، متحمل هزینه زیادی می‌شوید.

اینستاگرام

شما می‌توانید از طریق اینستاگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

واتس اَپ

شما می‌توانید از طریق واتس اَپ با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

تلگرام

شما می‌توانید از طریق تلگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

فیس بوک

شما می‌توانید از طریق فیس بوک با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره رویزا

از طریق این فرم هر سوال و درخواستی داری میتونی به ما انتقال بدی

پیمایش به بالا