4.3/5 - (3 امتیاز)

گردشگری رومانی

کشوری توریستی و جذاب

کشور رومانی از عجیب ترین کشور های جهان

این کشور از عجیب ترین کشور های جهان هست. نام تاریخی این کشور داچیا بوده. بیشتر ساکنین کشور رومانی از یونان و از بخش تارچ به این سرزمین اومده بودن. به همین علت مردم کشور یونان به آن ها گتای میگفتند. سرزمین داچیا یا همان رومانی امروز در جنوب شرقی اروپا واقع شده. در این کشور اتفاقات تاریخی عجیبی رخ داده که از هر کدوم هم اثری به جا مونده. همین باعث حجوم گردشگران و بازدید کنندگان به رومانی شده. گردشگری رومانی یکی از فعالیت های رومانی در زمینه ویزای توریستی رومانی است. در این بخش بیشتر با کشور رومانی و طبیعت بی نظیر اون آشنا میشید.

درخواست مشاوره رایگان رویزا گروپ

در صورت در خواست مشاوره رایگان از سمت رویزا گروپ میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا به زودی از رویزا گروپ با شما تماس گرفته شود.

بنر تماس
اتفاقات تاریخی عجیب

اتفاقات تاریخی عجیب

کشور رومانی از اون دسته کشور های هست که روز های عجیبی به خودش دیده. سرزمین داچیا یا همان رومانی امروز در قرن 15ام، مورد حملات عثمانی قرار میگیره. همچنین اتفاقات تاریخی دیگری که حضور این کشور رو توی تمامی عرصه های تاریخی نشون میده. در ادامه بیشتر به این اتفاقات میپردازیم.

سفر به رومانی

طبیعت بی نظیر

کشور رومانی به شدت طبیعت شگفت انگیزی داره. همین علت باعث شده تا سفر به رومانی در سال های اخیر بسیار زیاد بشه. کشور رومانی قالبا پوشیده شده از کوه های شگفت انگیز و طبیعت بکری است. لین کشور توسط کوهای کارپات به 3منطقه تقسیم شده. از شمال غربی ترانسیلوانیا، در جنوب والاچیا و در شرق مولدوو است.

طبیعت بی نظیز

معماری شاهکار

این کشور جز کشور های بسیار زیبای اروپایی از لحاظ معماری و بنا های تاریخی است. این کشور به دلیل تحولات متفاوت در تاریخ خود، معماری زیبای اروپایی را در قلب خود دارد. همین موضوع باعث شده تا گردشگری رومانی در سال های اخیر بسیار زیاد بشه. سفر به رومانی پیشنهاد رویزا به شماست برای یک تجربه کوتاه لذت بخش.

ویزای توریستی رومانی

اگر شما ویزای شینگن دارید باتوحه به عضویت کشور رومانی در اتحادیه اروپا، میتوانید به راحتی به این کشور سفر کنید. و همچنین برای ویزای توریستی رومانی میتونید از طریق رویزا اقدام کنید و سریعا رویزا این ویزا رو تقدیم شما میکنه. گردشگری رومانی یکی از تجربه های خوب و خاطره انگیز مسافرتی شما خواهد بود. ویزای گردشگری رومانی به شما این اجازه رو میده تا مدت کوتاهی در این کشور سفر کنید و به همه جای رومانی دسترسی داشته باشید.

آب و هوای کشور رومانی:

کشور رومانی، یکی از بهترین کشور های اروپایی با آب و هوای متعادل میباشد. این کشور مثل کشور ایران، 4 فصل است که باعث شده تا توریستان هر فصلی سفر به رومانی داشته باشند. تفرجگاه های این کشور در بیشتر نقاط رومانی وجود دارن که شما میتونید در هر 4 فصل سال از آن ها دیدن کنید.

سفر به رومانی، پیشنهاد رویزا به شماست ...
- RovisaGroup -
سفر به رومانی
ویزای گردشگری رومانی

ویزای توریستی رومانی

بیشتر افراد در سراسر دنیا میتوانند به راحتی به رومانی سفر کنند. البته مردم کشور های عضو اتحادیه اروپا به راحتی میتونن به این کشور و هر کشور اروپایی دیگه سفر کنن. کشور رومانی هم یکی دیگه از اعضای اتحادیه اروپا حساب میشه. شما هم میتونید با اقامت در کشور رومانی از این کشور و سایر کشور های اروپایی دیدن کنید. اما اگر به دنبال سفر به رومانی هستید میتوانید از ویزای توریستی رومانی بهره مند شید. ما در صفحه مهاجرت به رومانی در مورد انواع ویزا های کشور رومانی و گرید بندی های آن صحبت کرده ایم. شما میتوانید از طریق منو و با مراجعه به این صفحه از انواع ویزای کشور رومانی مطلع بشید.

جاذبه های گردشگری رومانی

سیگیشوآرا

سیگیشوآرا (Sighişoara):

شهر سیگیشوآرا یکی از شهر های قدیمی واقع در ترانسیلوانیاست. حفظ وضعیت تاریخی و بنا های موجود در این شهر، آن را تبدیل به یک جاذبه گردشگری کرده. این منطقه توریستی هر ساله میزبان هزاران بازدید کننده میباشد. زمانی که دولت عثمانی به این شهر حمله میکند، شاه مجارستان از ساکسون ها برای دفاع از سیگیشوآرا آن ها را به این شهر دعوت میکند. ساکسون ها یک شهر تجاری قوی با بنا های زیبایی در این شهر ایجاد کردن. این شهر از لحاظ معماری بسیار زیبا و چشم نواز است و هر کسی را خیره به خود میکند. یکی از بنا های بسیار زیبا و تاریخی این شهر، برج ساعت 64 متری آن است. این شهر بعد ها در قرن 14 میلادی بزرگتر و وسیع تر شد. پیشنهاد رویزا در سفرتان به کشور رومانی بازدید از این شهر زیبا و با تمدن است.

سیبیو (Sibiu):

شهر سیبیو یکی از شهر های با تمدن در کشور رومانی است. بنا های تاریخی بی نظیر و چشم نواز این شهر چشم همگان را به خود خیره میکند. این شهر هم در منطقه ترانسیلوانیا واقع شده. تا قرن 12ام این شهر متعلق به کشور مجارستان بوده. شاید برایتان جالب باشد که این منطقه متعلق به خون آشام ها بوده! البته در حال حاضر اثری از آن ها نیست. این شهر مناطق زیبا و تاریخی بسیاری را دارد. همچنین بنا ها و معماری های شگرفی را در خود جای داده است. از بنا های تاریخی و مشهور جهانی آن میتوان به Grand square و کاخ Brukenthal اشاره نمود. همچنین میتوانید از ساختمان های زیبا و تاریخی باروک دیدن کنید. همچنین امکانات تفریحی در این شهر بسیار فرآوان وجود دارد.

 

سیبیو

براشوو (Braşov):

براشوو یکی از مدن ترین شهر های تاریخی دنیاست. این شهر در مرکز کشور رومانی واقع شده. طبیعت بی نظیر و معماری اروپایی آن، این شهر را جذاب تر نیز کرده. همچنین این شهر جز تفریحگاه های مردم کشور رومانی به خصوص در زمستان است. از کوه های کارپاتین در این شهر در فصل زمستان به عنوان محلی برای اسکی و اسکیت روی یخ استفاده میشود. یکی از بنا های تاریخی و بسیار قدیمی این شهر کلیسای سیاه است. این کلیسا روز های خوب و بد و تاریخی زیادی به خود دیده است. علت اسم کلیسای سیاه هم آتش سوزی است که این کلیسا داشته است. یکی دیگر جاذبه های گردشگری این شهر هم rope street است که یکی از باریکترین خیابان های دنیاست.

 

سینایا (Sinaia):

سینایا یک شهر متمدن و تاریخی در کشور رومانی است که نام آن از کوهای سینای اطراف آن گرفته شده. این شهر یک تقرجگاه کوهستانی برای مردم تمام دنیا به حساب میاد. این شهر در اطراف یک صومعه قدیمی ساخته شده که کپی از اولین انجیل هم در آنجا موجود است. همچنین این شهر دارای گل های بسیار مرغوبی میباشد که البته چیدن این گل ها مجاز نیست. تفرجگاه تابستانی و زمستانی این شهر باعث شده تا این منطقه توریسم خیز باشد. همچنین از تمام کشور رومانی برای تفریح به این شهر میان. یکی دیگر از بنا ها و مکان های تاریخی شهر سینایا، خانه تابستانی شاهانه چالز اول است که بسیاری از افراد را به این شهر میکشاند.

 

براشوو
بخارست

بخارست (Bucharest):

و در نهایت شهر بخارست پایتخت کشور رومانی که از جنبه تاریخی بالا و امکانات تفریحی زیادی هم برخوردار هست. این شهر بنا ها و معماری های تاریخی بسیار را در خود جای داده است. یکی از معروف ترین بنا های آن ساختمان مجلس است که 3100 اتاق دارد. این ساختمان 12 طبقه اتفاقات تاریخی جذابی را در خود جای داده است. همچنین این شهر یک شهر سیاسی در تاریخ دنیا و تاثیر گذار بوده. ساختمان های قرون وسطی این شهر بسیار دیدنی هستند. همچنین تمامی امکانات تفریحی در این شهر موجود است. 

این شهر از لحاظ فرهنگی و علمی، یکی از مهمترین شهر های دنیاست. به گونه ای که بسیاری از افراد برای تحصیل در رومانی به بخارست میان. برای بازدید کامل از این شهر شما نیاز به چند روز کامل دارید. زیرا این شهر از تمامی امکانات مدرن و تفریحی و همچنین تاریخی ارزشمندی برخورداره. اما همه چی در این شهر خلاصه نمیشه و ما بیشتر در مورد مناطق دیدنی رومانی و بخارست صحبت میکنیم.

ویزای توریستی رومانی

دریافت ویزای گردشگری رومانی از رویزا

خب برای سفر به رومانی و دریافت ویزای گردشگری رومانی با رویزا مراحل سختی پیش روت نیست. ما از طریق روابط قوی رویزا در کشور رومانی و روابط بین المللی خوب اینکار را سریعا انجام میدهیم. فقط کافی است شما اقدام به دریافت ویزای گردشگری رومانی کنید و همه چی رو به رویزا بسپارید. رویزا خیال شمارو از دریافت ویزای رومانی خود راحت میکنه.

مراحل انجام کار برای ویزای گردشگری رومانی:

1- ارسال در خواست به رویزا

در ابتدا با تماس با رویزا درخواست ویزای خود را ثبت میکنید.

2- ارسال مدارک به رویزا

سپس مدارک مورد نیاز را برای رویزا ارسال میکنید.

3- بررسی مدارک

در این قسمت رویزا تمامی مدارک شما رو به صورت کامل بررسی میکنه تا ریجکتی شما به حداقل برسد.

4- دریافت ویزا

بعد از اینکه مدارک تکمیل شدن رویزا، ویزای شما رو آماده میکنه و حالا دیگه وقتش شده که بیای رومانی

خدمات رویزا به شما پس از ورود به رومانی:

1- استقبال و انتقال به هتل

با سفر به رومانی قرار نیست تنها باشی و حس غربت داشته باشی. وقتی رسیدی رومانی ما تو فرودگاه منتظرتیم و بعد از اون میبریمت هتل.

2- مشاوره و راهنمایی

تا هر جای که بخوای بچه های رویزا کنارت هستن و تا هر وقت که توی کشور رومانی باشی، یک دوست به اسم رویزا داری. که هر جای به مشکل بخوری به کمکت میاد.

3- آموزش کامل قوانین و فرهنگ رومانی

کشور رومانی قوانین و فرهنگ مخصوص خودش رو داره. ندونستن اون ها میتونه براتون دردسر ساز بشه. البته تا زمانی که تحت پشتیبانی رویزا هستید مشکلی برای شما پیش نمیاد.

4- معرفی مکان های تفریحی و توریستی

کشور رومانی مکان های تفریحی و دیدنی زیادی داره که باید حتما بری. رویزا همه این مکان ها رو بهت معرفی میکنه و در موردشون بهت توضیح میده.

هرکسی نمیتونه وارد رومانی شه!

کشور رومانی به افرای که وارد کشورش میشن بسیار اهمیت میده و اجازه نمیده هرکسی وارد کشورش بشه. در واقع یک سری فیلتر ها برای ورود به کشور رومانی وجود داره. اگر شما شرایط ورود به کشور رومانی رو داشته باشید، میتونید به رومانی وارد شید. اما نگران این موضوع نباشید، چون این موضوع با رویزا مشکلی برای شما ایجاد نمیکنه. رویزا با سال ها فعالیت در زمینه مهاجرت ایرانیان به رومانی، از اعتبار خوبی پیش دولت این کشور برخوردار است. پس برای همین افرادی که از رویزا اقدام به گرفتن ویزا رومانی میکنن، مشکلی براشون پیش نمیاد.

«مدت زمان ویزای گردشگری رومانی»

در بخش مهاجرت به رومانی در مورد انواع ویزای رومانی صحبت کردیم. نوع ویزای گردشگری با انواع دیگری مثل، تحصیل در کشور رومانی تفاوت های زیادی دارد. نوع ویزای گردشگری رومانی گرید C میباشد. این ویزا حداکثر 90 روزه کوتاه مدت است. هدف از این ویزا بازدید از کشور رومانی و یک زندگی کوتاه مدت در کشور رومانی است. مدت زمان انتظار برای صدور ویزا در رویزا کمتر از 10 روز کاری خواهد بود. که این مدت زمان با توجه به حساسیت های کشور رومانی روی افراد بسیار کمتر از حالت عادی آن است.

ویزای توریستی رومانی

سوالات متداول

ما در این قسمت سعی کردیم به بسیاری از سوالات شما پاسخ بدیم. اما اگر پاسخ خود را دریافت نکردید با رویزا تماس بگیرید.

این سوال بسیار کلی است و برای اطلاع از قیمت ها باید تماس بگیرید تا با اطلاعات دقیق، شما راهنمایی شوید.

برای دریافت این ویزا کافی است تا با رویزا تماس بگیرید و درخواست و مدارک را برای ما ارسال کنیدو رویزا کمتر از 10 روز کاری، کار ویزای شما را انجام میدهد.

ما در این صفحه به 5تا از شهر های خوب کشور رومانی برای بازدید پرداختیم. البته این اطلاعات شاید 10 درصد از گردشگری رومانی بوده. در ادامه در قسمت مجله اینترنتی بیشتر به آن ها میپردازیم. همچنین خیلی از شهر برای سرمایه گذاری در رومانی مناسب هستن. بهتره با اون ها هم آشنا بشید.

اگر به دنبال مهاجرت کردن به کشور رومانی هستید، ابتدا باید راه و مسیر خود را مشخص کنید و حتما با مشاورین رویزا مشورت کنید. اگر به دنبال ویزای تحصیلی رومانی هستید، ما به صورت کامل در صفحه مربوط به آن توضیح داده ایم.

اگر به دنبال مهاجرت به کشور رومانی هستی، راه های مختلفی پیش روت قرار گرفته. یکی از این راه ها ویزای کاری رومانی هستش. یکی دیگه از بهترین و محبوب ترین روش ها هم، ویزای تحصیلی رومانی هست. ولی برای کار ما توی صفحه کار در رومانی به طور کامل اون رو برات توضیح دادیم.

4.5/5

مهاجرت به رومانی با رویزا:

ویزای رومانی یکی از بهترین و معتبر ترین ویزا ها در دنیاست. اگر قصد اقامت در رومانی را دارید، اینکار تخصص رویزا است. رویزا شرایط مهاجرت به رومانی را برای شما فراهم میکند. اگر شما هم کشور رومانی برای مهاجرت انتخاب کردید، همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

*** توجه: لطفا به علت حضور ما در کشور رومانی با راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. در صورت تماس مستقیم و پاسخگویی ما، متحمل هزینه زیادی میشوید.

اینستاگرام

شما میتوانید از طریق اینستاگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

واتس اَپ

شما میتوانید از طریق واتس اَپ با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

تلگرام

شما میتوانید از طریق تلگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

فیس بوک

شما میتوانید از طریق فیس بوک با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره رویزا

از طریق این فرم هر سوال و درخواستی داری میتونی به ما انتقال بدی

اسکرول به بالا