ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی
4.6/5 - (5 امتیاز)

اگر تا کنون به تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور فکر کرده باشید. قطعا یکی از ذهن مشغولی های شما ویزا تحصیلی بوده است. یا شاید هدف اصلی شما مهاجرت باشد. و می خواهید از طریق تحصیل این کار را انجام دهید. به هر صورت مهاجرت به خارج از کشور از طریق تحصیل بسیار مورد توجه است. در واقع می توان گفت یکی از راه های پرطرفدار مهاجرت به خارج از کشور، مهاجرت تحصیلی است. از این رو افراد زیادی برای ویزای تحصیلی اقدام می کنند. باید بگوییم سالیانه تعداد زیادی از دانشجویان خارجی برای تحصیل به کشور ما مهاجرت می کنند. هدف این افراد تحصیل در دانشگاه ی کشورمان ایران است. در مقابل دانشجویانی هم از کشور ما برای تحصیل به خارج از کشور میروند. در هر صورت ویزا تحصیلی برای مهاجرت لازم است. که در این مقاله به این موضوع می پردازیم تا اطلاعاتی به دست آورید.

دریافت ویزای تحصیلی

درخواست مشاوره رایگان رویزا گروپ

در صورت در خواست مشاوره رایگان از سمت رویزا گروپ میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا به زودی از رویزا گروپ با شما تماس گرفته شود.

بنر تماس

هدف از مهاجرت

جریان دانش آموزان در دهه های اخیر بسیار سریع رشد کرده است. در برخی مناطق اهمیت آن دو برابر شده است که این رشد بی سابقه بوده است. جریان کسانی که به دنبال کار هستند نیز روز به روز بیشتر می شود. دو عنصر اصلی مؤثر بر مهاجرت، دستمزد و کیفیت آموزش است. این دو موضوع را برای مهاجرت به هر جایی باید مد نظر قرار دهید. باید تاکید کرد که کشورهایی که دارای بالاترین کیفیت آموزش هستند، لزوما کشورهایی نیستند که دستمزد بالایی دارند. بنابراین نیاز به وجود دارد بررسی کنید که آیا این کیفیت آموزش عالی یا سطح دستمزد است. که جهت جریان دانشجویی را تعیین می کند. اول، ما یک مدل دو مرحله‌ای ساده را ایجاد می ‌کنیم. تصمیمات مربوط به انتخاب‌های آموزشی را به کسانی که در جستجوی شغل هستند. از این رو مهاجرت دانشجویان به سمت کشورهایی است که بالاترین کیفیت آموزش عالی را دارند.

در دهه گذشته تحرک جوانان به سرعت رشد کرده است. و تمایل به پیشرفت در آن ها بیشتر دیده می شود. جالب این که این جریان نیست که گذرا باشد. همگن از یک طرف جریان افرادی است که قبلاً ماهر هستند. این افراد معمولا به آن جا مهاجرت می کنند کار از سوی دیگر کار باشد. این سوال پیش می آید که آیا جوانان برای تحصیل مهاجرت می کنند. مهاجرت از نقاط مختلف در دهه گذشته به سرعت در حال رشد است. در سال 2006، جریان افرادی که تحصیلات خارج از خود را کسب می کنند دو برابر شده است.

هدف از مهاجرت

رشد دریافت ویزای تحصیلی

در حالی که تاریخچه مهاجرت به دوران باستان بازمی گردد. این پدیده در سال های اخیر بیشتر شده است. ویزای تحصیلی برای مهاجرت لازم است. به نظر می رسد میزان، مدت و پیامد های مهاجرت بین المللی در حال تغییر است. اما باید بگوییم فرایند مهاجرت امروزه بسیار پیچیده تر و چالش برانگیز تر شده است. دلایل مهاجرت در سال های اخیر بسیار بیشتر شده است. افزایش موج پناهندگان نیز در سال هایی که در آن هستیم بیشتر شده است. مهاجران و پناهجویان هر دو گروه با اهداف مختلفی دست به این اقدام می زنند. باید بگوییم بحران های سیاسی و اقتصادی متغیر می باشد. اما متاسفانه در این سال ها بیشترین بحران را تجربه کرده ایم. به عنوان مثال ونزوئلا بیشترین بحران اقتصادی را تجربه کرده است. همچنین جستجو برای زندگی بهتر دست به مهاجرت زده اند. که باید بگویم که به این منظور ویزا تحصیلی دریافت کرده اند.

در حالی که مطالعات در مورد مهاجرت ها روز به روز در حال رشد است. مهاجرت از نظر جامعه شناختی و جغرافیایی مورد توجه عمیق علمی قرار گرفته است. اما متاسفانه درک مناسبی از مهاجرت تحصیلی وجود ندارد. در مورد ویزا تحصیلی مهم همین طور است. چرا که دانش افراد در این زمینه بسیار اندک بوده است. توجه جامعه پژوهشی آموزشی، به ویژه در رهبری مدرسه نیز همین رویه را داشته است. شکاف دانش در زمینه آموزش، کوچک و بزرگ در مورد اهمیت چشمگیری است. بحران های بشر دوستانه تأثیر گذار بر مدارس سراسر جهان است باید مد نظر باشد.

رشد دریافت ویزای تحصیلی

اهمیت مهاجرت تحصیلی

باید بگوییم آموزش عالی و علم کمابیش طبق تعریف بین المللی هستند. برای دانش سیستماتیک جدید ارتباط با دانشگاه های بین المللی لازم است. با این حال باید بگوییم آن ها تمایل دارند تحصیل را در مقاطع بالا تر ادامه دهند. در حکم رانی، برنامه های درسی را با توجه به نیاز های کشور ایجاد می شود. چرا که باید این دروس مبتنی بر نیاز های ملی باشند. درجات و مقررات کنترل کیفیت آموزشی باید همواره مد نظر قرار گیرد. چرا که برای جذب دانشجوی بین المللی کیفیت آموزشی مهم ترین چیز است. ویزا تحصیلی موردی است که برای مهاجرت تحصیلی لازم است. البته باید بگوییم تلاش های هدفمند برای اطمینان از آن نیز مورد نیاز است. دانش سیستماتیک به راحتی از مرزها عبور می کند. که این باعث می شود فرایند تحصیل به سادگی بیشتری انجام شود. به عنوان یکی از اهداف اولویت دار سیاست آموزش عالی و پژوهشی.

ایجاد روند های نا صحیح برای اخد ویزای تحصیلی تورم‌ زا می ‌شود. این باعث می شود کهروند جذب دانشجو مختل شود.ازطرفی دانشجویان نیزسخت ترمی توانند مهاجرت کنند. در نتیجه می توان گفت ساختار نادرست به هردو سوی تحصیلات دانشگاهی آسیب می رساند. این افراد برای ادامه تحصیل در کشورهای خارجی به ویزا تحصیلی نیاز دارند. در این نوشته با نکات و شرایط گرفتن این نوع ویزا آشنا خواهید شد. از شما می خواهیم تا پایان این نوشته همراه ما باشید. با گرفتن ویزای تحصیلی، دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه معتبر، اجازه اقامت در کشور مقصد را کسب کرده است.

مطلب پیشنهادی: تحصیل در اروپا

اهمیت مهاجرت تحصیلی

چک لیست دریافت ویزای تحصیلی

این چک لیست دریافت ویزای تحصیلی است. در واقع هر آنچه است که در این باره باید بدانید. هر مدرکی که به زبان انگلیسی یا فرانسوی نباشد باید با ترجمه تایید شده همراه باشد. عدم ارائه تمام مدارک مورد نیاز ممکن است منجر به امتناع یا تاخیر در پردازش شود. اظهارات نادرست یا ارائه مدارک تقلبی منجر به امتناع می شود.  ممکن است از شما خواسته شود در مصاحبه شرکت کنید. برای برنامه تحصیلی بیش از 6 ماه یک معاینه پزشکی لازم است. متقاضیان مجوز تحصیل طبق دستورالعمل زیر می توانید تحت معاینات پزشکی قبلی قرار بگیرید. ما قویاً توصیه می کنیم که درخواست خود را حداقل سه ماه ارسال کنید. قبل از تاریخ پیشنهادی شما برای سفر درخواست هایی که پس از 01 آوریل دریافت می شوند. حتما توجه داشته باشید که برای ورود به ماه می. بعد از 01 اوت برای ورود سپتامبر و بعد از 01 دسامبر.

 برای ورودی ژانویه معمولاً به موقع برای شروع کلاس ها پردازش نمی شود. ممکن است رد شود. هنگام ارسال فرم درخواست تکمیل شده و امضا شده باشد حتماً آن را همراه داشته باشید. صفحه بارکد همسر و فرزندان همراه در هر سنی باید فرم های درخواست خود را ارسال کنند. بدون هزینه پیک یا زمان تحویل پست  ما درخواست شما را فورا دریافت می کنیم. از تأخیر در پردازش اجتناب کنید. برنامه های ناقص به شما برگردانده می شود. رعایت این موارد می تواند به شما در دریافت ویزای تحصیلی کمک کند. حتما این نکات را مد نظر قرار دهید.

مطالب پیشنهادی: ارزان ترین کشور برای مهاجرت

ویزای بازدید خانواده

این ویزا این امکان را برای شما فراهم می کند که به دیدار خانواده خود بروید. معمولا کسانی که اقدام به دریافت ویزای تحصیلی می کنند. برای دیدن خانواده خود به مشکل بر می خورند. اما این راهکار می تواند برایاین دسته ازافراد بسیار مناسب باشد. از این رو در این بخش از مقاله چک لیست درخواست ویزا گردشگری را ارائه دادیم. برای این منظور مدارک زیر ارسال و باید ارائه شود. برای هر مدرک باید اصل و یک کپی ارائه کنید. مدارک باید به زبان هلندی، انگلیسی، فرانسوی یا اسپانیایی ارائه شوند (یا ترجمه شده باشند). مدارک ارسالی مسترد نخواهد شد. فقط سند سفر برگشت داده می شود. توجه داشته باشید پاسپورت یا سند مسافرتی شما باید حداقل 3 ماه از تاریخ تاریخ اعتبار داشته باشد. که منطقه شنگن را ترک می کنید. همچنین لازم است پاسپورت یا سند مسافرتی شما باید حداقل 2 صفحه خالی ویزا داشته باشد.

گذرنامه یا سند سفر شما نمی تواند بیش از 10 سال پیش صادر شده باشد. 2.3 الزامات اضافی برای خردسالان. زیر 18 سال که به تنهایی یا تنها با یکی از والدین سفر می کنند. مجوز سفر (به تنهایی یا با یکی از والدین) که نشان دهنده هدف سفر و امضا شده باشد. توسط هر دو والدین، قیم قانونی یا از طرف والدین، سرپرستی که سفر نمی کند. به همراه کپی گذرنامه یا کارت ملی. امضا (ها) باید باشد قانونی توسط دفتر اسناد رسمی ثبت شده باشد. یا  والدین/ قیم قانونی می توانند درخواست و مجوز را شخصا تسلیم کنند.

چک لیست دریافت ویزا تحصیلی

مدارک لازم برای ویزا تحصیلی

در این بخش از مقاله به مدارک لازم برای ویزای تحصیلی می پردازیم. برای اخذ ویزا تحصیلی مواردی که ذکر می شود را مد نظر قرار دهید. 1. فرم درخواست، به طور کامل تکمیل شده و به امضای متقاضی 2. یک عکس اخیر در اندازه پاسپورت. 3. پاسپورت با اعتبار بیش از 1 سال. 4. بیمه درمانی که تمام مدت اقامت در ایتالیا را پوشش می دهد. 5. اثبات تمکن مالی کافی: (الف) صورت حساب بانکی والدین. ب) ضمانت نامه بانکی مبنی بر وجود وجوه کافی برای کل دوره دوره (درآمد 350 یورو در ماه تقریبا). (ج) مدرک حساب بانکی در کشور مقصد یا گواهی کارت اعتباری ارائه شده توسط والدین. 6. نامه پذیرش / پذیرش از دانشگاه / کالج با ذکر موارد زیر جزئیات:  مدت دوره نوع دوره (موضوعات انجام شده) روش تحصیل (انگلیسی یا به زبان کشور مبدا). مواردی که ذکر شده موارد پیش رو نیز لازم است.

رسید گواهی پرداخت 30% شهریه دوره از دانشگاه/کالج 7. در صورتی که آموزش دوره به زبان کشور مقصد موجود باشد. لطفا ارائه دهید گواهی پایه دانش زبان کشور مقصد یعنی مدرک زبان. 8. بلیط هواپیما یک طرفه یا رزرو تایید شده. 9. اثبات محل اقامت چه در محوطه دانشگاه و چه در محل اقامت جایگزین. لطفاً توجه داشته باشیدکه ممکن است در موارد خاص اسناد اضافی مورد نیاز باشد. که در این صورت متقاضی می توانست درخواست می شود. بعد از تکمیل این مدارک از متقضی درخواست می شود برای مصاحبه حضور یابد. مدارک مورد نیاز اخذ ویزا تحصیلی است.

دریافت ویزا تحصیلی

برای اخذ ویزا تحصیلی اسناد زیر به شدت توصیه می شود. نتایج آزمون در 24 ماه گذشته برای نشان دادن توانایی در زبان پیشنهادی گرفته شده است مطالعه. فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی پایان تحصیل و آخرین برگه های نمره. این مورد برای کل برنامه؛ برگه های علامت تلفیقی قابل قبول نیستند. سایر مدارک تحصیلی مدارک یا دیپلم گزینه ترجیحی برای اثبات وجوه. شواهدی مبنی بر خرید یک سرمایه گذاری تضمین شده. ویژه گواهی از یک موسسه مالی کانادایی شرکت کننده، به مبلغ 10000 دلار. برای پوشش هزینه های زندگی برای سال اول خود در کشور مقصد لازم است. شواهدی مبنی بر پرداخت شهریه شما. در عوض، می توانید با ارسال یک کپی از رسید، نیاز مالی را برآورده کنید. هزینه تحصیل شماو یک کپی از وام آموزشی از یک بانک رسمی کشور مبدا. معادل 10000 دلار اظهارنامه مالیات بر درآمد برای شما و والدینتان در دو سال گذشته.

بورسیه تحصیلی یا هر گونه کمک مالی یا جایزه از سوی دولت یا سایر منابع مالی آژانس. باید در نامه رسمی ارائه شود که مبلغ کامل جایزه. مدت آن و هر شرایط حاکم نامه مرجع از افرادی که به شما کمک مالی برای برنامه شما می دهند. در نامه باید شغل و رابطه آن ها با شما، تعداد وابستگان آنها را نشان دهد. اطلاعات تماس کامل آنها همچنین باید نامه ای از کارفرمای افراد ارائه دهید. به شما کمک مالی برای برنامه شما ارائه می دهد. جزئیات تماس کارفرما را به وضوح نشان می دهد. آدرس کامل خیابان محل کسب.

مدارک لازم برای ویزا تحصیلی

بیمه دانشجویی

در این بخش از مقاله به موضوع بیمه برای دریافت ویزای تحصیلی می پردازیم. توجه داشته باشید که هنگام ثبت نام در یک موسسه آموزش عالی یا کالج آموزش پیش دانشگاهی. ارائه بیمه نامه پزشکی الزامی است. با این حال، ثبت نام بیمه درمانی دولتی فقط امکان پذیر است. پس از ثبت نام در محل اقامت در کشور مقصد ارائه این مدارک الزامی است. در این راستا در طی مراحل روادید دوره قبل برای ثبت نام در یک موسسه آموزشی.  یک نوع بیمه اضافی باید ارائه شود. توصیه می کنیم نتیجه گیری کنید. بیمه پزشکی برای شهروندان خارجی که وارد کشور می شوند . بیمه سلامت در صورت برنامه ریزی برای اقامت طولانی مدت در کشور. سیاست های مسافران ممکن است از پوشش بیمه ای خارج شود. پس از رسیدن به سن 30 سالگی یا پس از ترم 14 تحصیل. دانشجویان در آلمان نمی توانند واجد شرایط بیمه دولتی باشند.

باید از شرکت های بیمه خصوصی بیمه درمانی دریافت کند. این قانون برای کسانی که شرکت می کنند نیز صدق می کند دوره های زبان. برای آمادگی برای پذیرش در یک موسسه آموزشی. قبل از شروع تحصیل، باید در مورد موضوع بیمه درمانی در معاونت دانشجویی مشورت کنید. انجمن یا در بخش کار با دانشجویان خارجی در موسسه آموزشی (اداره بین المللی). برای ویزا تحصیلی توجه به این موارد بسیار مهم است. لذا چنانچه قصد اخذ ویزای تحصیلی را دارید به این موارد توجه داشته باشید. چرا که یکی از لازمه های ویزا تحصیلی بیمه است که باید داشته باشید.

سوابق تحصیلی

اخذ ویزای رایگان!

ویزا تحصیلی شرایطی دارد که به طور کامل به آن پرداختیم. اما در شرایطی امکان اخذ ویزا رایگان وجود دارد که به آن می پردازیم. ویزا برای موارد زیر به صورت رایگان صادر می شود: برای کودکان زیر 6 سال ویزا رایگان صادر می شود. دانش آموزان مدرسه، دانش آموزان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی. معلمان همراه که سفرهایی را برای هدف از تحصیل یا آموزش آموزشی. محققان کشورهای ثالث که به منظور انجام کارهای علمی در داخل جامعه سفر می کنند. پژوهش نمایندگان موسسات غیرانتفاعی با سن 25 سال یا کمتر. که در سمینارها، کنفرانس ها شرکت می کنند. رویداد های ورزشی، فرهنگی یا آموزشی که توسط سازمان های غیرانتفاعی برگزار می شود. همسران شهروندان اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا  و فرزندان آن ها زیر 21 سال. به شرطی که ازدواج توسط کشور شریک اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است. اصل گذرنامه همسران اتحادیه اروپا برای این منظور لازم است.

رزرو سفر رفت و برگشت یا برنامه سفر با تاریخ و شماره پرواز. که ورود و خروج از شینگن را مشخص می کند. حالت برخی از مقامات شینگن هنگام درخواست ویزا، برنامه سفر را می‌پذیرند. اما پس از دریافت ویزا، بلیط اصلی هواپیما را درخواست می‌کنند. ویزای تحصیلی شرایط دیگری دارد که به آن پرداختیم. درخواست های ویزا باید حداقل 15 روز تقویمی قبل از بازدید مورد نظر تسلیم شوند. نمی توان آن ها را زود تر تسلیم کرد. بیش از سه ماه قبل از شروع بازدید مورد نظر است. لازم به توضیح است که موارد است که ذکر شد.

مطلب پیشنهادی: مهاجرت به اروپا

سوابق تحصیلی

سوابق تحصیلی

سوابق تحصیلی، برنامه های تحصیلی و پس از تحصیل متقاضی مثال ها عبارت است. مدت زمانی که از آخرین مطالعه متقاضی گذشته است. و این که آیا متقاضی دلایل موجهی برای بازگشت یا شروع مطالعه رسمی دارد. این موضوع، به ویژه پس از هر شکاف قابل توجهی حائض اهمیت است. آیا متقاضی تعهد کافی به دوره را نشان می دهد یا خیر. آیا دوره نشان دهنده پیشرفت تحصیلی است یا خیر. اعتبار منطق متقاضی، دانش و تحقیق در مورد آن دوره پیشنهادی تحصیلی و موسسه حامی به چه صورت است. اعتبار منطق متقاضی، دانش و تحقیق در مورد آن ترتیبات زندگی در کشور مقصد چگونه است. همچنین شرایط هر وابسته ممکن است بر توانایی یا انگیزه افراد تأثیر بگذارد متقاضی تحصیل. ارتباط دوره با برنامه های پس از تحصیل در انگلستان یا خارج از کشور. همچنین این نیز لازم است آیا متقاضی قصد دارد از شرایط مجوز خود پیروی کند.

از دیگر ومواردی که بررسی می شود این است که آیا متقاضی منبع معتبری از بودجه برای پرداخت هزینه های دوره دارد. یا خیر، و هزینه های زندگی  هم برای خود و هم برای افراد وابسته چه طور. برای مدت زمان دوره در کشور مقصد، در مواردی که توانایی کار محدود یا نداشتن دارند. چگونه متقاضی توانسته است بودجه لازم برای هزینه دوره را به دست آورد. به عنوان و همچنین هزینه های اقامت و زندگی در کشور مقصد برای خود و هر وابسته دیگر. همین طور بررسی این موارد برای اخذ ویزای تحصیلی توسط کشور مقصد انجام می شود.

ویزا تحصیلی رومانی

ویزا تحصیلی رومانی

شرایط ویزای اقامت طولانی مدت دانشجویی رومانی به شرحی است که در ادامه بیان می شود. 1. نامه پذیرش از وزارت آموزش رومانی. 2. اثبات پرداخت شهریه به مدت یک سال پرداخت باید پس از دریافت انجام شود. نامه پذیرش، واریز هزینه به حساب بانکی دانشگاه. 3. مدرک پشتیبانی کافی برای کل دوره مشخص شده در. (تقریباً 2500 یورو).4. گواهی سوء پیشینه یا سند دیگری با همان ارزش قانونی. 5 بیمه درمانی برای تمام مدت اعتبار ویزا. 6. تایید والدین یا والدین خوانده در ارتباط با اقامت در رومانیایی قلمرو برای اهداف تحصیلی. اگر شهروند خارجی خردسال باشد. دانشجویانی که از کشورهای اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا. و همچنین از کانادا، کرواسی، ژاپن، مولداوی، کره جنوبی، سوئیس، ایالات متحده آمریکا و صربستان نیازی به ویزا ندارند. وارد شدن به رومانی سایر دانشجویان بین المللی باید قبل از ورود برای ویزای دانشجویی رومانی درخواست دهند. البته پردازش ویزای دانشجویی ممکن است.

 از دو روز تا 2 ماه طول بکشد و فقط می توان برای یک درخواست داد. ویزای دانشجویی زمانی که وزارت آموزش و پرورش رومانی نامه پذیرش را صادر کرد. بهتر است زودتر برای نامه پذیرش اقدام کنید. دانشجویانی که با ویزای اقامت طولانی مدت وارد خاک رومانی شده اند. می توانند برای این ویزا اقدام کنند تمدید حق اقامت موقت و اخذ اجازه اقامت. درخواست ثبت شده این احترام باید به دفتر رومانیایی برای مهاجرت در رومانیایی توجه شود. باید این کار را انجام دهید درخواست اجازه اقامت برای 1 سال اعتبار دارد و باید هر سال تمدید شود.

مطلب پیشنهادی: ویزای تحصیلی رومانی

جمع بندی ویزای تحصیلی:

در این مقاله به همه مواردیکه لازم بود در خصوص گرفتن ویزا تحصیلی بدانید پرداختیم. با رعایت این موارد برای گرفتن ویزای تحصیلی به مشکل بر نخواهید خورد. خوب است بدانید که برای دانشجویانی که از کشورهای خود بورسیه می گیرند. اجازه اقامت معمولاً برای کل مدت تحصیل آنها صادر می شود امیدواریم این مطالب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

سوالات متداول ویزای تحصیلی

قابلیت تمدید ویزای تحصیلی پس از اتمام مدت زمان و انقضای آن وجود دارد.

به صورت هم‌زمان خیر. ولی در صورت داشتن کارت اقامت (پس از دریافت ویزای تحصیلی و ثبت‌نام دانشگاه و دریافت کارت اقامت) با تاریخ انقضای بالای یکسال امکان درخواست دعوت‌نامه برای خانواده (اعضای درجه یک: پدر، مادر،همسر و فرزند) وجود دارد.

شما 4مرحله تا دریافت ویزای دانشجوئی دریافت کنید:

  • برقراری ارتباط با مشاورین متخصص
  • دریافت پذیرش از دانشگاه
  • پرداخت شهریه مشخص‌شده
  • ورود به مرحله صدور ویزای دانشجوئی

شما ‌می‌توانید برای دریافت اطلاعات کامل و مشاوره رایگان از طریق واتس‌اپ یا تلگرام با ما در تماس باشید.

لوگو رویزا گروپ

رویزا؛ رویای زندگی شما …

امیدواریم مطالب مفیدی را در زمینه شرایط تحصیل در اروپا به شما ارائه کرده باشیم. این مطلب توسط رویزا نوشته شده است و امیدوار هستیم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق روش های زیر با مشاورین خودتون در رویزا ارتباط برقرار کنید. مشاروین رویزا همه روزه و همه ساعت در خدمت شما عزیزان هستند.

مهاجرت به رومانی با رویزا گروپ:

ویزای رومانی یکی از بهترین و معتبر ترین ویزا ها در دنیاست. اگر قصد اقامت در رومانی را دارید، اینکار تخصص رویزا گروپ است. رویزا گروپ شرایط مهاجرت به رومانی را برای شما فراهم میکند. اگر شما هم کشور رومانی برای مهاجرت انتخاب کردید، همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

*** توجه: لطفا به علت حضور ما در کشور رومانی با راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. در صورت تماس مستقیم و پاسخگویی ما، متحمل هزینه زیادی میشوید.

اینستاگرام

شما میتوانید از طریق اینستاگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

واتس اَپ

شما میتوانید از طریق واتس اَپ با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

تلگرام

شما میتوانید از طریق تلگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

فیس بوک

شما میتوانید از طریق فیس بوک با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

درباره نویسنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا