خانه » پاسپورت رومانی

پاسپورت رومانی

پاسپورت رومانی
2.7/5 - (3 امتیاز)

یکی از سوالات افرادی که قصد مهاجرت به رومانی را دارند، در مورد پاسپورت کشور رومانی است. بسیاری سوالات در مورد ارزش پاسپورت رومانی و اعتبار این پاسپورت در سطح بین المللی وجود دارد. همچنین سوالات متفاوتی نیز در زمینه نحوه های مهاجرت به این کشور وجود دارد. ما در این بخش قصد داریم به انواع موضوعات در مورد تابعیت کشور رومانی و پاسپورت این کشور صحبت کنیم. اعتبار و ارزش پاسپورت رومانی را با هم میسنجیم. در این بخش به بسیاری از سوالات شما پاسخ داده میشود. همچنین اگر سوالی داشتید که در این بخش پاسخ داده نشد میتوانید از طریق کامنت ها سوال خود را با مشاورین رویزا گروپ مطرح کنید. همینطور میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مشاورین رویزا ارتباط برقرار کنید.

درخواست مشاوره رایگان رویزا گروپ

در صورت در خواست مشاوره رایگان از سمت رویزا گروپ میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا به زودی از رویزا گروپ با شما تماس گرفته شود.

بنر تماس

کشور رومانی:

کشور رومانی جز کشور های شرقی در قاره اروپا میباشد. همچنین رومانی جز کشور های است که در سال 2007 به عضویت اتحادیه اروپا درآمده. شاید برای شما هم جالب باشد که ریاست اتحادیه اروپا در سال 2019 در دستان کشور رومانی قرار داشت. همچنین کشور رومانی از سال 2004 به عضویت ناتو نیز درآمده است. اگر به این تاریخ ها دقت کنید، پیشرفت چشمگیر کشور رومانی رو متوجه میشوید. کشور رومانی طی دو دهه گذشته یک انقلاب درونی داشته است. که باعث پیشرفت این کشور طی مدت اخیر در زمینه های گوناگون شده است. بسیاری از افراد این کشور را مدرن ترین و بهترین کشور شرقی اروپایی میدانند. همچنین این کشور جز آزاد ترین کشور های اروپایی به شمار میرود.

ارزش پاسپورت رومانی:

ارزش پاسپورت هر کشور بستگی به موراد بسیار گوناگونی دارد. در واقع اینکه پاسپورت یک کشور چقدر ارزش مند است موردی است که الان با هم به آن میپردازیم. یکی از موارد بسیار مهم در این زمینه روابط بین المللی بسیار خوب است که ارزش بالای را به پاسپورت میدهد. کشور رومانی جز کشور های است که تقریبا با تمامی کشور ها مراوده سیاسی و اقتصادی دارد. به همین علت ارزش پاسپورت رومانی در بین تمامی کشور های دنیا ارزش خوب و قابل قبولی را دارد. یکی دیگر از مسائلی که باعث اعتبار بیشتر به این پاسپورت شده است، عضویت در اتحادیه اروپا است. همانطور که میدانید کشور رومانی جز کشور های عضو اتحادیه اروپا است. همین موضوع علت با ارزش تر شدن پاسپورت این کشور شده است.

عوامل مختلف دیگری هستند که باعث بالا رفات این ارزش هستند. این عوامل مثل میزان قوی بودن هر کشور از لحاظ سیاسی، اقتصادی و امنیت است. کشور رومانی هم جز امن ترین کشور های دنیا است. همچنین از لحاظ سیاسی و اقتصادی رتبه خوبی را در جهان کسب کرده است. از یک کشوری که خودش را در جامعه بین الملل دور انداخته و منزوی کرده است چه توقعی میرود؟ پس این مسئله بسیار مهم است که روابط خوب بین المللی داشته باشید. ما در ادامه به سفر با تابعیت کشور رومانی خواهیم پرداخت.

نقشه جهان

سفر با تابعیت کشور رومانی:

همونطور که گفتیم کشور رومانی جز بهترین کشور ها از لحاظ پاسپورت برای تابعین این کشور است. رومانی بین معتبر ترین کشور های جهان برای سفر در دنیا قرار گرفته است. توجه شما رو به آمار اعلام شده در سال 2020، با تابعیت کشور رومانی جلب میکنیم. شما با داشتن این پاسپورت میتوانید به 118 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید. یعنی فقط کافی است که با این پاسپورت اقدام به سفر کنید. همچنین بیش از 40 کشور هستند که شما میتوانید با اخذ ویزا با آن ها نیز سفر کنید. شما با داشتن پاسپورت کشور رومانی میتوانید به تمامی کشور های اروپایی نیز سفر داشته باشید. ما در صفحاتی مثل صفحه مهاجرت به رومانی در مورد این موضوع به صورت کامل صحبت کرده ایم. در ادامه این مجله اینترنتی همراه رویزا گروپ باشید. 

جای قشنگ رومانی

دریافت پاسپورت رومانی برای ایرانیان:

بسیاری از افراد به دنبال راهی برای مهاجرت به کشور های اروپایی هستند. یکی از این کشور های اروپایی، کشور رومانی است که جز بهترین کشور ها به شمار میاید. راه های مهاجرت به کشور رومانی به صورت کلی به سه بخش تقسیم میشود. یکی از این راه ها مهاجرت تحصیلی به کشور رومانی و دریافت ویزای تحصیلی این کشور است. یکی دیگر از راه های مهاجرت به کشور رومانی، از طریق کار است. بسیاری از افراد از این طریق اقدام به مهاجرت به کشور رومانی رو انجام میدن. و همچنین آخرین راه اصولی برای مهاجرت به کشور رومانی، سرمایه گذاری در این کشور است. در این باره این موارد به صورت کلی در ادامه برای شما عزیزان صحبت خواهیم کرد.

پاسپورت

دریافت پاسپورت رومانی از طریق تحصیل:

همانطور که اشاره کردیم یکی از راه های دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق تحصیل در این کشور است. رومانی جز کشور های است که طی سال های گذشته مورد توجه مهاجرین قرار گرفته است. این کشور به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر یکی از کشور های معروف در زمینه تحصیل است. بسیاری از افراد برای تحصیل در این کشور اقدام میکنند. همچنین ظریفت و گنجایش بالای علمی در این زمینه تحصیل در این کشور است. کشور رومانی جز کشور های بسیار پرمخاطب و پر تلاش در زمینه تحصیل است. همچنین آموزش این کشور منطبق با متد های روز اروپایی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به صفحه تحصیل در روماتی در منو وبسایت مراجعه کنید. همچنین مشاورین رویزا همه روزه پاسخگوی شما عزیزان هستند.

مهاجرت از طریق تحصیل

دریافت پاسپورت رومانی از طریق کار:

یکی دیگر از راه های مهاجرت به رومانی از طریق کار است. نرخ بیکاری در رومانی تقریبا نزدیک به صفر است. در واقع در این کشور کار برای همه افراد وجود دارد. همچنین کمبور نیروی کار در این کشور نیز احساس میشود. کشور رومانی جز کشور های است که از نیرو های متخصص به شدت استقبال میکند. برای همین تصمیم بسیاری از افراد برای مهاجرت، کار کردن در این کشور است. راه تحصیل و گرفتن اقامت از این طریق محبوب ترین راه برای مهاجرت است. اما این راه نیز بسیار محبوب برای افرادی است که تقاضای مهاجرت دارند و توانایی تحصیل ندارند. شما عزیزان میتوانید با ورود به وب سایت totaljobs از این مشاغل دیدن کنید. همچنین در صورت در خواست مشاوره میتوانید با مشاورین رویزا ارتباط برقرار کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار در رومانی به این صفحه در منو وب سایت مراجعه کنید.

ارزش پاسپورت رومانی

دریافت پاسپورت رومانی از طریق سرمایه گذاری:

یکی از آسان ترین و محبوب ترین راه ها برای مهاجرت به کشور رومانی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. بسیاری از افراد با خرید یک ملک در کشور رومانی به راحتی اقامت این کشور رو میگیرن. در واقع کشور رومانی جز کشور های بسیار مهم در زمینه سرمایه گذاری است. همچنین سرمایه گذاری در این کشور راه های متفاوتی را نیز دارد. شما عزیزان میتوانید با استفاده از سرمایه گذاری در این کشور به راحتی اقامت دائم کشور رومانی رو بگیرید. در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانید با مشاورین رویزا گروپ تماس برقرار کنید. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه سرمایه گذاری در رومانی اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید.

مسافرت به کشور رومانی

از کجا شروع کنیم؟

خب قطعا با کسب این اطلاعات اندک شما نمیتوانید تصمیم اساسی و درست حسابی بگیرید. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که ابتدا اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید. ما در رویزا گروپ با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت میتوانیم بهترین شماوره را به شما عزیزان داشته باشیم. ابتدای ترین راه برای شروع گرفتن یک مشاوره خوب و کامل است. ما در رویزا گروپ همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

لوگو رویزا گروپ

رویزا؛ رویای زندگی شما …

امیدواریم مطالب مفیدی را در مورد ارزش پاسپورت رومانی به شما ارائه کرده باشیم. این مطلب توسط رویزا نوشته شده است و امیدوار هستیم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق روش های زیر با مشاورین خودتون در رویزا ارتباط برقرار کنید. مشاروین رویزا همه روزه و همه ساعت در خدمت شما عزیزان هستند.

مهاجرت به رومانی با رویزا:

ویزای رومانی یکی از بهترین و معتبر ترین ویزا ها در دنیاست. اگر قصد اقامت در رومانی را دارید، اینکار تخصص رویزا است. رویزا شرایط مهاجرت به رومانی را برای شما فراهم میکند. اگر شما هم کشور رومانی برای مهاجرت انتخاب کردید، همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

*** توجه: لطفا به علت حضور ما در کشور رومانی با راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. در صورت تماس مستقیم و پاسخگویی ما، متحمل هزینه زیادی میشوید.

اینستاگرام

شما میتوانید از طریق اینستاگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

واتس اَپ

شما میتوانید از طریق واتس اَپ با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

تلگرام

شما میتوانید از طریق تلگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

فیس بوک

شما میتوانید از طریق فیس بوک با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

درباره نویسنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا