خانه » کار در رومانی
5/5 - (1 امتیاز)

کار در رومانی

بهترین فرصت های شغلی

کار در رومانی با رویزا گروپ

یکی از بهترین خدمات رویزا گروپ به شما عزیزان مهاجرت به رومانی با ویزای کاری رومانی است. البته که پیشنهاد رویزا گروپ در وهله اول تحصیل در رومانی است. اما این روش جز بهترین روش ها و مقرون به صرفه ترین روش ها برای مهاجرت به رومانی است. گرفتن اقامت رومانی از طریق کار یکی از مقرون به صرفه ترین ها برای مهاجرت به این کشور است. شاید برای شما هم جالب باشد که کار در رومانی برای ایرانیان به چه اندازه است. در این قسمت قصد داریم به اقامت در رومانی از طریق ویزای کاری بپردازیم. رویزا گروپ به شما کمک میکند تا راحت کسب و کار خود را به کشور رومانی انتقال دهید. از این راه میتوانید یک زندگی زیبا و ایده ال برای خود بسازید. رویزا گروپ برای ساختن یک زندگی ایده آل همراه شما است. 

رویزا گروپ امروز تبدیل به یک شرکت مهاجرتی بزرگ در راستای آینده شما قدم برمیدارد. ما با هدف تامین آینده شما و ساخت یک زندگی آرام در کنار شما عزیزان هستیم. رویزا گروپ یک شرکت مهاجرتی تخصصی به کشور رومانی است. روش های مهاجرت به کشور رومانی، از طریق تحصیل، کار و سرمایه گذاری در این مجموعه انجام میشود. امروز نی در رویزا گروپ در مورد کار در رومانی با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. رویزا گروپ، متخصص مهاجرت به رومانی برای تجربه یک مهاجرت آسان در کنار شما است.

درخواست مشاوره رایگان رویزا گروپ

در صورت در خواست مشاوره رایگان از سمت رویزا گروپ میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا به زودی از رویزا گروپ با شما تماس گرفته شود.

بنر تماس
کار در اروپا

کار در یک کشور اروپایی

کشور رومانی یکی از بهترین کشور های اروپای شرقی به شما میرود. این کشور جز کشور های عضو اتحادیه اروپا نیز می باشد. امکانات و شرایط کاری در کشور رومانی منطبق با قوانین اصول کار در اروپا است. پس اگر به دنبال اقامت در این کشور هستید، یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت ویزای کار رومانی است.

کار مناسب

شرایط مناسب کاری

کشور و دولت رومانی با هدف پیشرفت در زمینه اقتصاد، بسیار شرایط خوبی از لحاظ کاری ایجاد کرده است. نرخ بیکاری در کشور رومانی زیر 4درصد میباشد. این آمار بسیار خوب و جذاب برای مهاجرین می باشد. این کشور با درست کردن شرایط مناسب کاری، نگاه مهاجرین را از بیشتر کشور های آسیایی و اروپایی جذب کرده است.

آینده روشن

امنیت شغلی و آینده روشن

امنیت شغلی یکی از مسائل بسیار مهم در هر کشوری است. اما متاسفانه کشور های که اقتصاد ضعیفی دارند، امنیت شغلی پایینی هم دارند. امنیت شغلی و آینده مطمئن بسیار دارای اهمیت است. کشور رومانی از اون دسته کشور های هست که در آن امنیت شغلی دارید و با چند سال کار کردن تقریبا از اینده روشن خود با خبر هستید.

دریافت ویزای کاری رومانی:

اقامت در کشور رومانی با کار:

کشور رومانی یکی از کشور های است که قوانین کاری آن منطبق با اتحادیه اروپا است. شما برای کار در اروپا نیاز دارید یا شهروند یک کشور اروپایی باشید و یا شهروند یک کشور اروپایی شوید! پس همین حالا با رویزا گروپ شروع کنید. یکی از راه های گرفتن اقامت در رومانی ویزای کار رومانی است. البته گرفتن ویزا کاری رومانی هم شرایط مخصوص خودش را دارد. کار کردن در این کشور هم مستلزم داشتن یک پیشنهاد کاری از کشور رومانی است. البته اگر شما این شرایط رو ندارید اصلا نگران نباشید. رویزا گروپ همه چیز را این راه را برای شما آماده میکند. اما برای آن که متوجه شوید که رویزا گروپ چه کاری انجام میدهد، پس تا انتها همراه ما باشید.

قوانین مربوط به کار در رومانی منطبق با اروپا:

کشور رومانی هم مثل سایر کشور های اتحادیه اروپا، قوانین ویژه ای در زمینه کار دارد. همچنین این کشور از مهاجرانی که پیشنهاد کاری در این کشور دارند، بسیار استقبال میکند. یکی از این قوانین این است که، کشور های جهان سوم برای کار در این کشور حتما باید ویزا کاری رومانی را دریافت کنند. همینطور که قبل تر هم گفتیم شما برای گرفتن ویزا کاری رومانی نیاز به یک پیشنهاد رسمی از یک شرکت معتبر در رومانی دارید. در بخش بعدی بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.

ویزای کار رومانی

صفر تا صد کارات با رویزاست ...

شما هم میتوانید یک زندگی آرام و بی دغدغه بسازید. برای پیشرفت و داشتن یک آینده درخشان زندگی کنید، بجنگید و پیروز این میدان باشید. رویزا گروپ در این راه همراه شما است و بیشتر از خود شما برای رسیدن به مقصد تلاش میکند.

فقط کافی است یک قدم بردارید تا رویزا گروپ 100 قدم برای شما بردارد…

کار در رومانی

شرایط اقامت رومانی از طریق کار:

این قسمت بیشتر برای اطلاع شما است و در رویزا گروپ خیلی به این شرایط نیازی نیست. شما در این قسمت با شرایط اقامت رومانی از طریق کار آشنا میشید:

 1. اولین موضوع، دریافت یک ویزای کاری طولانی مدت است. “صفر تا صد اینکار توسط تیم رویزا انجام میشود”
 2. موضوع بعدی داشتن یک پیشنهاد کاری از سمت کشور رومانی است. “در رویزا نیازی به این بخش نیست”
 3. درخواست مجوز کار طولانی مدت برای فعالیت در کشور رومانی. “صفر تا صد اینکار نیز با تیم رویزا است”
 4. نداشتن سابقه کیفری مهاجرین برای کار در کشور رومانی.
 5. فرد از لحاظ پزشکی سالم باشد و توانایی انجام کار را داشته باشد.
 6. مسلط بودن به یکی از زبان های انگلیسی و یا رومانیایی. “اگر به زبان تسلط ندارید رویزا شما را راهنمایی میکند”
 7. ارائه دادن مدارک و گواهی نامه های معتبر و ترجمه شده به کشور رومانی.
 8. باید به دولت رومانی ثابت کنید که تخصص لازم در زمینه کاری مربوطه را دارید.

نکته مهم:

یک نکته مهمی در این قسمت وجود دارد. آن هم  این است که، اکثر این موارد برای کسانی که از طریق رویزا اقدام میکنند این مشکلات وجود نخواهد داشت.

مزایای دریافت ویزا کار رومانی با رویزا:

اگر انتخاب شما برای ویزا کاری در رومانی رویزا است، شما شامل یک سری مزایا خواهید شد. رویزا یک شرکت معتبر مهاجرتی شناخته شده در رومانی است. رویزا برای دولت رومانی، اعتبار ویژه ای دارد. برای همین خیلی از مسائل و شرایطی که دیگران برای مهاجرت باید داشته باشند را شما نخواهید داشت. شما برای مهاجرت به رومانی فقط نیاز دارید که چمدان خود را رو جمع کنید و یک بلیط بگیرید. 

در رویزا گروپ، سرعت روند کار با توجه به تجربه و تخصص ما بسیار بالا است. همچنین اعتباری که ما پیش دولت رومانی داریم این زمان رو کوتاه تر هم کرده است. اگر هر فردی از هر طریق و به هر شکلی بخواهد به کشور رومانی مهاجرت کند، حداقل 75 روز تا 3 ماه زمان خواهد برد. این در صورتی است که باز هم باید با رویزا گروپ مواجه شود. اما رویزا کار شما را کمتر از 30 روز کاری انجام میدهد.

یکی از شروط و قوانین کشور رومانی برای ویزای کار در رومانی، پیشنهاد کاری از یک شرکت معتبر میباشد. ولی این شرط برای رویزا لازم نیست و میشود از آن صرف نظر کرد. پس خیلی نگران این شرط دولت رومانی نباشید زیرا رویزا گروپ همراه شما است.

در بسیار از مواقع دیده شده است که بسیاری از افراد توانایی های لازم برای مهاجرت کاری را ندارند. از همین رو ما به شما رویزا گروپ را پیشنهاد میکنیم تا با حجم بسیاری از موقعیت های شغلی و راه های مهاجرتی رو به رو شوید. ما ابتدا در رویزا گروپ  با  توجه به شرایط شما، نوع مهاجرت شما را بررسی میکنیم و در این زمینه به شما مشاوره خواهیم داد. یعنی بهترین راه برای مهاجرت را در ابتدا پیش روی شما میگذاریم. سپس با بررسی این شرایط در زمینه مهاجرت کاری، بهترین و مناسب ترین پیشنهاد های شغلی را به شما ارائه خواهیم کرد.

همانطور که در بخش قبلی هم گفتیم ما به عنوان یک شرکت مهاجرتی ابتدا تمام شرایط شما را در نظر میگیریم. سپس ما توانایی ارائه پیشنهاد های کاری گوناگون را به شما داریم. ما به عنوان یک شرکت مهاجرتی معتبر یک منبع کاریابی برای مهاجرین هم هستیم. یعنی شرکت ها و مراکز بزرگ که نیاز به نیروی کار دارند، اکثرا از طریق رویزا اقدام به جذب نیروی مد نظر خود میکنند. سپس با رویزا نگران کار نباش.

رویزا شرایط ویژه ای را برای کسانی که قصد دارن به رومانی مهاجرت کنند در نظر گرفته است. یکی از این شرایط برگذاری کلاس های آنلاین برای یادگیری زبان رومانیایی میباشد. البته شما در خود کشور رومانی هم میتونید یک دیپلم زبان از کالج بگیرید. توجه کنید که تمامی این خدمات در رویزا به شما داده خواهد شد.

بسیاری از افراد و متخصصین هستند که علاقه مند هستند تا در رسته کاری خودشان فعالیت کنند. این زمنیه تخصصی ممکن است به قدری پیچیده باشد که شغل مد نظر به راحتی در هر جای یافت نشود. اما اصلا نگران نباشید. رویزا گروپ در این زمینه برای یافتن ضغل مد نظر شما نیز به کمک شما خواهد امد

پرچم رومانی

مزایای کشور رومانی برای کار و زندگی:

کشور رومانی جز اینکه یک کشور پیشرفته اروپایی به حساب می آید، بسیار هم ارزان است. یعنی شما نسبت میزان درآمدتان در رومانی به هزینه کردنتان بیشتر از سایر کشورها است. شما در این کشور مزایای بسیاری را برای زندگی و کار خود دارید. همچنین این مزایا برای خانواده شما هم هست. 

ویزای رومانی

یکی از بهترین مزایای کشور رومانی، تحصیل رایگان در این کشور است. یعنی فرزندان شما در مقاطع تحصیلی مختلف مدرسه میتوانند به صورت رایگان درس بخوانند و البته تمامی این امکانات تحصیلی برای آن ها رایگان است.

کشور رومانی یکی از معدود کشور های است که به امنیت شغلی و ایجاد کار اهمیت میدهد. شما در کشور رومانی بیکار نمیتوانید ببینید (مگر آنکه خود آن فرد خواسته باشد). همینطور مردم از آینده خوذ مطمئن هستند و با آرامش زندگی میکنند.

از بهترین مزایای کشور رومانی رایگان بودن بسیاری از خدمات است. مثلا در صورت بیماری نیاز به پرداخت هزینه بابت درمان ندارید. و البته رایگان بودن این خدمات و امکاناتی که دولت در اختیارتون میذارد بسیار با کیفیت هستند.

یکی دیگه از مزایای رومانی داشتن تسهیلات خوب بانکی هست. قوانین بانکی کشور رومانی متکی به قوانین اتحادیه اروپا هست. دولت رومانی بهترین تسهیلات بانکی را به کسانی که در رومانی اقامت دارند میدهد.

کشور رومانی چون جز کشور های اتحادیه اروپا است شما میتوانید با داشتن اقامت این کشور به راحتی به تمام اروپا سفر کنید. شما نه تنها کل اروپا، بلکه تمامی کشور های عضو شینگن را با داشتن اقامت رومانی میتوانید بگردید.

کشور رومانی یکی از کشور های است که نسبت به سایر کشور های اروپایی بسیار ارزان است. شما در این کشور نسبت به میزان تخصص و کارتان درآمد خواهید داشت. ولی به صورت کلی درآمد در رومانی برای قشر متوسط 2000 تا 3000 یورو در ماه است. که از این درآمد در رومانی حداکثر 500 یورو هزینه زندگی در رومانی خواهد شد.

کار در رومانی برای ایرانیان

کار در رومانی برای ایرانیان

اقامت دائمی با ویزا کاری رومانی

یکی از روش های اقامت در رومانی، برای ایرانیان دریافت ویزای کاری رومانی است. اما اینکه کار در رومانی برای ایرانیان به چه صورتی است کمی سوال پیچیده ای است. کار در رومانی برای ایرانیان بسیار متفاوت است. ایرانیان ساکن رومانی دقیقا مشغول به کار های هستن که بقیه افرادی که در رومانی زندگی میکنند انجام میدهند. دیدگاه مردم رومانی به ایرانی ها اصلا نژاد پرستانه نیست و خیلی هم ایرانی ها رو دوس دارند. پس هیچ محدودیتی برای کار و زندگی در رومانی وجود ندارد و کار در رومانی برای ایرانیان هم بسیار زیاد است.

درآمد در رومانی:

درآمد در رومانی به شیوه های متفاوتی است. شما با داشتن اقامت در کشور رومانی از شیوه های متفاوتی متوانید کسب درآمد در رومانی داشته باشید. حالا نیز قصد داریم به چند تا از شیوه های درآمد در رومانی بپردازیم:

1-تولید و صنعت

پس از دوره قرون وسطی کشور رومانی مثل سایر کشور های اروپایی دچار تغییرات در زمینه اقتصاد شد. یکی از این تغیرات و پیشرفت ها در زمینه تولید و صنعت بود.

2- ساخت و ساز و ملک

کشور رومانی طی سال های اخیر پیشرفت چشمگیری در زمینه ساخت و ساز و ملکی شده است. به شکلی که بسیار از افراد برای سرمایه گذاری به رومانی مهاجرت میکنند.

3- خدمات IT

با پیشرفت تکنولوژی در دنیا، رومانی نیز از این پیشرفت ها عقب نمانده است. یکی از بهترین منابع درآمد در رومانی خدمات IT است که درآمد بسیار بالای را هم دارد.

4- آموزش

رومانی یک کشور بسیار بسیار در حال پیشرفت میباشد. به همین علت این کشور بسیار به بخش آموزش خود اهمیت میدهد. یکی از بالاترین درآمد ها برای معلمان است.

5- دامداری و کشاوری

کشور رومانی مثل ایران یک کشور حاصلخیر با خاکی بسیار مرغوب است. به همین علت دامداری و کشاوری یک شغل و صنعت بسیار پیشرفته در این کشور به شمار میرود.

6- خدمات دیگر

در کشور رومانی تنوع کاری بسیاری وجود دارد. درآمد در رومانی مثل ایران متغیر است و دولت رومانی مثل سایر کشور ها روی این موضوع حساسیت بالای ندارد.

شرایط و تمدید ویزای کاری رومانی:

اقامت رومانی از طریق کار

بعد آن که رویزا کار های ویزای کاری رومانی شما رو انجام داد، شما آماده به کار در این کشور هستید. پس از ارائه مدارک شما به کشور رومانی، شما یک جواز اقامت در رومانی با کار دریافت میکنید. این مجوز نهایتا تا یکسال اعتبار دارد. شما باید 30 روز قبل از تمام شدن اعتبار جواز اقدام به تمدید کردن آن کنید. بعد از چند سال هم اقامت دائم کشور رومانی به شما داده خواهد شد.

شرایط مهاجرت خانوار ها به رومانی:

این شرایط نیاز به بررسی کامل دارد. به خصوص در زمینه ویزای کاری رومانی و مهاجرت به این کشور، کمی متفاوت است. شما باید برای گرفتن ویزا کاری رومانی به همراه خانوار حتما با مشاورین خو در رویزا صحبت کنید. رویزا بیش از 10 سال هست که فعالیت مهاجرت به رومانی را انجام میدهد و تمام ریز و درشت کار را به شما خواهد گفت. مشاورین شما در رویزا به خوبی شما را راهنمایی میکنند.

اخذ ویزای کار به همراه تحصیل:

کار در رومانی با ویزای تحصیلی:

اگر به دنبال یک کار خوب در کشور رومانی هستید پیشنهاد ما به شما ویزای تحصیلی این کشور است. کشور رومانی دانشگاه های بسیار معتبری در سطح جهانی دارد. شما میتوانید با تحصیل در رومانی راه و مسیر زندگی خود را از ریشه بسازید. ویزای تحصیلی رومانی یکی از بهترین راه ها برای این موفقیت است. همچنین شما پس از دریافت مدرک و مهاجرت تحصیلی به رومانی با پیشنهادات کاری در این کشور رو به رو خواهید شد. این یک راه بسیار خوب برای مهاجرت به رومانی است.

کار کردن هنگام تحصیل:

کشور رومانی جز کشور های است که اجازه کار به دانشجو های خودش را هنگام تحصیل میدهد. پس از بابت کار خیلی هم نگران نباشید. این کشور ظرفیت بالای در زمینه کاری دارد. حتی برای دانشجو ها هم کار در این کشور است و میتوانند ضمن تحصیل کار هم کنند. تقریبا میشود گفت کار دانشجویی در کشور رومانی مرسوم است و بسیاری از دانشجویان مشغول به آن هستند. همینطور بعد از تحصیل در کشور رومانی شما میتوانید یک ویزای کاری با کمک رویزا بگیرید. تقریبا هم بعد از 3 سال دیگه نیازی به تمدید ویزا ندارید و جز شهروندان کشور رومانی حساب به شمار میروید.

هزینه زندگی و تحصیل:

شاید برای شما هم جالب باشد که کشور رومانی یکی از ارزان ترین کشور ها به خصوص در زمینه تحصیل میباشد. هزینه زندگی و تحصیل در رومانی در مقایسه با سایر کشور های اروپایی به شدت پایین است. با اینکه شما در کشور رومانی میتوانید به راحتی هم به تحصیل بپردازید هم به کار خود. درآمد در رومانی همراه با تحصیل بسیار بین مردم رایج است. در این کشور یک نفر به راحتی هم میتواند هزینه تحصیل و زندگی خود را فراهم کند و هم با خیال راحت مشغول به تحصیل باشد و در آخر هم یک پس اندازی طی مدت زمان تحصیلی خود داشته باشد.

کسب اطلاعات بیشتر:

شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی رومانی به این صفحه در منو مراجعه کنید و یا با مشاورین رویزا تماس بگیرید.

ویزای کار رومانی

مشاغل مورد نیاز رومانی:

کشور رومانی جز بهترین کشور های اروپایی میباشد که نیاز به نیرو های متخصص دارد. اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که کار برایتان بسیار مهم است، با مشاغل مورد نیاز رومانی آشنا شوید:

 • فناوری اطلاعات یا مهدسی IT
 • پزشک و پرستار
 • مهندس برق
 • هتل دار و توریسم
 • مهندس مکانیک
 • و…
مشاغل مورد نیاز رومانی

سوالات متداول

ما در این قسمت سعی کردیم به بسیاری از سوالات شما پاسخ بدیم. اما اگر پاسخ خود را دریافت نکردید با رویزا تماس بگیرید.

هزینه زندگی در رومانی بستگی به نحوه و شیوه زندگی شما دارد. ما در کشور رومانی بر خلاف سایر کشور ها هزینه بالایی نداریم. تقریبا این هزینه از ماهی 400 یورو تا 700 یورو است. ولی این یک هزینه معقول کارشناسی شده در این کشور 500یورو به صورت ماهانه است.

سوالی که خیلی ها از ما میپرسند این هست که برای تحصیل در کشور رومانی باید کنکور بدهیم؟ جواب ما خیر است. در واقع این روش بسیار قدیمی شده و نیاز به هیچ آزمونی برای ورود به دانشگاه های رومانی ندارید. شاید شما ارزیابی شوید اما ازمونی در کار نخواهد بود. 

اخذ ویزا کاری و اقامت رومانی از طریق کار در اصل بییشتر از 45 روز زمان میبرد. اما در رویزا مدت زمان بسیار کمتر است. ما برای شما اقامت رومانی از طریق کار را کمتر از 30 روز میگیریم. 

این سوال بسیار کلی است و پاسخ آن نیاز به صحبت و گفتگوی بیشتر دارد. در مورد این موضوع نیاز هست تا اطلاعات بیشتری را از شما داشته باشیم. پس در صورت داشتن این سوال با ما تماس بگیرید.

کار کردن توی کشور های اروپایی مثل ایران نیست و دارای قانون و قواعد خودش میباشد. اما یکی از خوبی و مزایای کشور رومانی این هست که به دانشجو ها اجازه کار کردن ضمن تحصیل را میدهد. پس نگران کار کردن توی رومانی نباشید. اقامت رومانی از طریق کار یکی دیگه از شیوه های مهاجرت به این کشور است.

جواب شما بسیار ساده است. خیر! کشور رومانی جز کشور های است که نرخ بیکاری آن بسیار پایین است. همچنین کار در رومانی برای ایرانیان بسیار زیاد است و فقط باید تخصص خود را داشته باشید.

4.5/5

مهاجرت به رومانی با رویزا:

ویزای رومانی یکی از بهترین و معتبر ترین ویزا ها در دنیاست. اگر قصد اقامت در رومانی را دارید، اینکار تخصص رویزا است. رویزا شرایط مهاجرت به رومانی را برای شما فراهم میکند. اگر شما هم کشور رومانی برای مهاجرت انتخاب کردید، همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

*** توجه: لطفا به علت حضور ما در کشور رومانی با راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. در صورت تماس مستقیم و پاسخگویی ما، متحمل هزینه زیادی میشوید.

اینستاگرام

شما میتوانید از طریق اینستاگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

واتس اَپ

شما میتوانید از طریق واتس اَپ با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

تلگرام

شما میتوانید از طریق تلگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

فیس بوک

شما میتوانید از طریق فیس بوک با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره رویزا

از طریق این فرم هر سوال و درخواستی داری میتونی به ما انتقال بدی

اسکرول به بالا