خانه » ارزان‌ترین و کم هزینه‌ترین کشور برای تحصیل در سال 2024

ارزان‌ترین و کم هزینه‌ترین کشور برای تحصیل در سال 2024

ارزان ترین کشور برای تحصیل
4.5/5 - (4 امتیاز)

انتخاب کشور مناسب برای تحصیل، به عوامل متعددی مانند شرایط اقتصادی؛ سیاسی، فرهنگی و زبانی وابسته است. با این حال، در کلیت، کشورهایی که دارای هزینه‌های زندگی و تحصیل نسبتا کمتری هستند. و به همین دلیل می ‌توانند به عنوان گزینه‌‌های مناسبی برای تحصیل در نظر گرفته شوند. یکی از ارزان‌ترین کشور برای تحصیل  با توجه به ارزش پایین پول مصر است. هزینه‌های نسبتا کم تر زندگی، مصر به عنوان یکی از کشورهای ارزان برای تحصیل شناخته شده است.  اما در مقابل این کشور دانشگاه‌های معتبری را شامل نمیشود؛ و مدارکی که ارائه می دهد از ارزش پایینی برخوردار هستند. کشور دیگری که می توان ارزان در آن تحصیل کرد مالزی است. این کشور با داشتن هزینه‌‌های نسبتا کمتر زندگی و هزینه‌‌های تحصیلی قابل قبول؛ به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای تحصیل در جنوب شرق آسیا محسوب می‌شود. اما بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی، یک کشور اروپایی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مشاوره رایگان رویزا گروپ

یکی از مزایای رویزاگروپ امکان استفاده از خدمات مشاوره آنلاین است. درواقع شما می‌توانید به راحتی از خدمات مشاوره آنلاین رویزا بهره‌مند شوید. کافی‌است به راحتی و تنها با پر کردن فرم زیر، درخواست خود را برای متخصصین ما ارسال کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

مهاجرت با رویزا گروپ

دریافت بورسیه تحصیلی اروپا

دریافت بورسیه تحصیلی اروپا می ‌تواند؛ برای دانشجویان و محققانی که در دوره‌های تحصیلی و پژوهشی در سطح بالا علاقه‌‌مند هستند؛ فرصتی بسیار عالی باشد. بورسیه تحصیلی می‌ تواند از سوی دولت‌‌های مختلف، سازمان‌‌های ملی و بین‌المللی، و همچنین دانشگاه‌‌ها و موسسات آکادمیک ارائه شود. در زیر توضیحاتی در مورد دریافت بورسیه تحصیلی اروپا آورده شده است. انتخاب دوره تحصیلی اولین گام به این منظور است. برای دریافت بورسیه تحصیلی در اروپا، باید ابتدا دوره تحصیلی مورد نظر را انتخاب کنید. با این امکان می توانید تجربه ارزان‌ترین کشور برای تحصیل را برای خود فراهم کنید. می‌توانید این کار را با مراجعه به وب سایت‌ های دانشگاه‌ ها، سازمان‌ های بین‌المللی و سایر منابع آنلاین انجام دهید. پیدا کردن بورسیه نیز گام دوم است. بعد از انتخاب دوره تحصیلی، باید بورسیه‌‌های موجود را جستجو کرده و بررسی کنید؛ که آیا شما می ‌توانید برای آن‌ها معیارهای لازم را برآورده کنید یا نه.

 برای پیدا کردن بورسیه، می ‌توانید به وب سایت‌‌های سازمان‌های بین‌ المللی، دانشگاه‌ها؛ موسسات آکادمیک و سایر منابع آنلاین مراجعه کنید. همین طور باید بگوییم که تهیه مدارک و ارائه درخواست مورد دیگر است. پس از پیدا کردن بورسیه مورد نظر؛ باید مدارک مورد نیاز برای درخواست بورسیه را تهیه کنید. این مدارک ممکن است شامل رزومه، نامه توصیه، مقالات تحقیقاتی، مدارک تحصیلی و سایر مدارک مرتبط باشد. برخی از کشور ها شرایط راحت تری را برای ارائه بورسیه تحصیلی در نظر گرفته اند. در ادامه یک کشور اروپایی را برای تحصیل معرفی خواهیم کرد که؛ با اخذ بورسیه تحصیلی آن، در آن ارزان تحصیل است.

قوانین مهاجرت از طریق تحصیل فرزند

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تحصیل

هزینه تحصیل در کشورهای اروپایی معمولاً بالا است. اما برخی کشورها دارای هزینه‌های نسبتاً کم تری برای تحصیلات در دانشگاه هستند. در زیر به برخی از این کشورها اشاره شده است. 10کشور برتر برای تحصیل را نیز خواهیم گفت. پرتغال یکی از آن‌ها است. پرتغال یکی از ارزان‌ترین کشورهای اروپا برای تحصیل محسوب می ‌شود. در این کشور، هزینه تحصیل در دانشگاه‌‌ها در مقایسه با سایر کشور‌های اروپایی نسبتاً کم تر است. لهستان مورد دیگری است که می توان نام برد. هزینه تحصیل در لهستان نیز به عنوان یکی از کم ترین هزینه‌‌های تحصیل در اروپا شناخته می‌ شود. چک نیز دیگر از کشورهای ارزان برای تحصیل است. چک نیز یکی از کشورهای اروپایی است که هزینه تحصیل در آن نسبتاً کم‌تر است. دانشگاه‌های این کشور علاوه بر آموزش با کیفیت، امکانات مناسبی نیز برای دانشجویان خارجی فراهم می ‌کنند.

10کشور برتر برای تحصیل لزوما ارزان‌ترین آن ها نیست. هزینه تحصیل در مجارستان در مقایسه با کشورهای اروپایی دیگر نسبتاً کمتر است؛ و این کشور از یکی از بهترین سیستم‌‌های آموزشی در اروپا برخوردار است. هزینه تحصیل در هر کشور به عوامل مختلفی از جمله سطح تحصیلات، نوع دانشگاه، محل دانشگاه و غیره وابسته است. اما یک کشور اروپایی که بهترین دانشگاه‌ها را درخود جای داده نیز وجود دارد؛ که هزینه به مراتب کم‌تری به نسبت تمام این کشورها دارد. باید بگوییم در بخش پایانی مقاله این کشور را معرفی خواهیم کرد. همچنین مقاله 10کشور برتر برای تحصیل را از لینک زیر می توانید مطالعه کنید.

مقاله پیشنهادی: 10کشور برتر برای تحصیل

مزایای انتخاب کم‌هزینه‌ترین کشور برای تحصیل

تحصیل در خارج از کشور امکانات و فرصت‌های بیشتری را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. در این روند، دانشجویان با محیط‌های آموزشی متنوعی در تماس هستند و می‌توانند با دانشمندان و دانشجویان بین‌المللی دیگر همکاری کنند. علاوه بر این، تحصیل در خارج از کشور به دانشجویان کمک می‌کند تا در یک فرهنگ متفاوت زندگی کنند و مهارت‌های بین فرهنگی را تقویت کنند.

اما آنچه در بسیاری از موارد از این موضوع جلوگیری می‌کند، بحث هزینه‌ها است. درواقع بسیاری از افراد به دلیل هزینه‌های هنگفتی که در این پروسه شامل حالشان می‌شود، از این موضوع اجتناب می‎‌کنند. اما هف اصلی ما در این مطلب، معرفی کم‌هزینه‌ترین کشورها برای تحصیل است. بنابراین در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا اقدام به بررسی این کشورها کنیم.

بنر تماس

کم‌هزینه‌ترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

آنچه به طور کلی در این مطلب به آن پرداختیم، ارزان‌ترین کشور برای تحصیل است. درواقع انتخاب کشور مقصد برای شما, تاثیر بسزایی در مسیر موفقیتتان خواهد داشت. چرا که اگر نگران هزینه‌ها باشید ممکن است هرگز نتوانید به هدف‌های خود دست‌ یابید. بنابراین همانطور که اشاره کردیم این موضوع امری است مهم و تاثیرگذار. پس به مطالعه درباره کم‌هزینه‌ترین کشور برای مهاجرت تحصیلی بپردازید. 

کشورهای اروپایی به طور کلی جزو کشورهای گران قیمت و پر هزینه قرار می‌گیرند. درحالی که اصل موضوع با این کلام تفاوت دارد. و بسیاری از کشورهای اروپایی هستند، که جزو لیست کم‌هزینه‌ترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی قرار می‌گیرند.

بهترین دانشگاه‌های اروپا

در اروپا، دانشگاه‌‌های بسیاری وجود دارند؛ که با کیفیت آموزشی بالا و رتبه ‌بندی بین ‌المللی برتری برای خود کسب کرده‌ اند. در زیر، به برخی از بهترین دانشگاه‌‌های اروپا اشاره شده است. دانشگاه کمبریج، انگلستان یکی از شناخته ترین آن‌ها است. این دانشگاه یکی از بهترین و قدیمی‌ترین دانشگاه‌‌های دنیا است. در رتبه ‌بندی QS World University 2022، دانشگاه کمبریج به عنوان بهترین دانشگاه اروپا و دومین دانشگاه جهان شناخته شده است. دانشگاه اکسفورد، انگلستان نیز دومین دانشگاه در جهان است. این دانشگاه نیز مانند دانشگاه کمبریج یکی از قدیمی ‌ترین دانشگاه‌‌های دنیا است. در رتبه ‌بندی QS World University 2022، دانشگاه اکسفورد به عنوان دومین بهترین دانشگاه اروپا و پنجمین دانشگاه جهان رتبه ‌بندی شده است. دانشگاه ETH زوریخ، سوئیس نیز دارای رتبه است. این دانشگاه برای تحصیلات علوم و فناوری به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌های دنیا شناخته شده است.

 و در رتبه ‌بندی QS World University 2022 به عنوان سومین بهترین دانشگاه اروپا و هشتمین دانشگاه جهان قرار دارد. دانشگاه دوبلین ترینیتی کالج، ایرلند مورد دیگر است. این دانشگاه برای تحصیلات انسانی و علوم اجتماعی به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌های دنیا شناخته شده است؛ و در رتبه‌بندی QS World University 2022 به عنوان چهارمین بهترین دانشگاه اروپا و ۱۳مین دانشگاه جهان رتبه‌ بندی شده است. دانشگاه دیگر نیز بوخارست است. دانشگاه بخارست یا دانشگاه بوخارست ؛ که بیشتر با نام مخفف UB در رومانی شناخته می‌ شود. یک دانشگاه دولتی است که در سال ۱۸۶۴ تأسیس شد.

وضعیت اقتصاد اروپا

هزینه‌های تحصیل در خارج از کشور

هزینه‌‌های تحصیل در خارج از کشور بستگی به کشور و دانشگاهی که فرد می ‌خواهد در آن تحصیل کند دارد. در ادامه به برخی از کشورها و دانشگاه‌‌هایی که برای تحصیلات بین‌المللی معتبر هستند؛ و هزینه تحصیل در آن‌‌ها متفاوت است، اشاره شده است. آمریکا یکی از آن‌ها است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های آمریکا بسیار گران است. برای مثال، هزینه تحصیل در دانشگاه هاروارد در سال تحصیلی 2021-2022، حدود ۵۸ هزار دلار برای دوره لیسانس؛ و حدود ۵۷ هزار دلار برای دوره کارشناسی ارشد است. کانادا کشور دیگر است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های کانادا نسبتاً کمتر از آمریکا است. برای مثال، هزینه تحصیل در دانشگاه تورنتو در سال تحصیلی 2021-2022؛ حدود ۳۷ هزار دلار برای دوره لیسانس و حدود ۱۹ هزار دلار برای دوره کارشناسی ارشد است. اروپا هم به این شرح است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌‌های اروپایی نیز متفاوت است.

 در برخی کشورها مانند آلمان، هزینه تحصیل برای دانشجویان داخلی و بین‌المللی یکسان است. در حالی که در برخی دیگر از کشورها هزینه‌‌های تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی بسیار بالا است. ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت لزوما تحصیل ارزانی ندارد. اما یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی رومانی است. رومانی در کنار آن که دانشگاه‌های معتبری را در خود جای داده؛ هزینه‌های مناسبی برای زندگی دارد. این کشور در لیست ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت نیز قرار دارد. در ادامه به بررسی و معرفی رومانی خواهیم پرداخت. در مقاله زیر نیزمی توانید ارزان ترین کشور برای مهاجرت را مطالعه کنید.

مقاله پیشنهادی : ارزان ترین کشور برای مهاجرت

زندگی در اروپا برای تحصیل

تحصیل در کم‌هزینه‌ترین دانشگاه‌های رومانی

دانشگاه‌‌های رومانی برای تحصیلات بین‌المللی بسیار محبوب هستند. این دانشگاه‌‌ها از بالاترین استانداردهای تحصیلی و پژوهشی برخوردار هستند؛ و بسیاری از آن‌ها در رده بندی‌های جهانی دانشگاه‌ها نیز معروف هستند. هزینه تحصیل در دانشگاه‌‌های رومانی برای دانشجویان بین‌المللی نسبتاً کم تر از بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر است. هزینه تحصیل در این دانشگاه‌‌ها بسته به دوره تحصیلی، رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظر متفاوت است. در زیر به برخی از دانشگاه‌‌های برتر رومانی برای تحصیل بین‌المللی اشاره شده است. دانشگاه بخارست شناخته شده ترین آن‌ها است. این دانشگاه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبر ترین دانشگاه‌‌های رومانی شناخته می ‌شود. در رتبه ‌بندی دانشگاه‌‌های جهانی نیز موفقیت‌های قابل توجهی داشته است. هزینه تحصیل در این دانشگاه بستگی به رشته و دوره تحصیلی دارد. دانشگاه تکنیک بخارست نیز گزینه دیگر است.

 این دانشگاه به عنوان یکی از برترین دانشگاه‌ های رومانی در زمینه مهندسی شناخته می ‌شود؛ و در رتبه‌ بندی جهانی نیز جایگاه بسیار خوبی دارد. دانشگاه بابش بوستا یکی دیگر از دانشگاه‌های دیگر است. این دانشگاه یکی از بزرگ ترین دانشگاه‌‌های رومانی در زمینه علوم پایه و انسانی است؛ و به دانشجویان بین‌المللی امکانات و تسهیلات بسیاری را ارائه می ‌دهد. این کشور برای تحصیل در خارج مناسب است. تحصیل در خارج در این کشور مناسب است. تحصیل در خارج ابعاد گوناگی دارد که لازم است به آن پرداخته شود. که می توانید از لینک زیر نسبت به مطالعه آن اقدام کنید.

مقاله پیشنهادی: تحصیل در خارج از کشور

دانشگاه رومانی

دانشگاه‌‌های برتر رومانی

دانشگاه‌های رومانی به عنوان مراکز تحصیلی بسیار محبوب در اروپا شناخته شده ‌اند. در زیر به برخی از برترین دانشگاه‌‌های رومانی اشاره شده است. دانشگاه بخارست شناخته شده ترین آن ها است. این دانشگاه به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه رومانی و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌‌های اروپا شناخته می‌ شود. دانشگاه بخارست دارای بیش از 20 دانشکده و مرکز تحقیقاتی است؛ که در زمینه‌‌های مختلف علوم، فناوری، اقتصاد و ادبیات فعالیت می‌ کنند. دانشگاه بابش بوستا دانشگاه دیگر برای تحصیل در رومانی است.  این دانشگاه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های رومانی شناخته می‌شود؛ که در زمینه علوم انسانی و پایه فعالیت می‌کند. این دانشگاه بیش از 20 هزار دانشجوی داخلی و بین‌المللی دارد. دانشگاه تکنیک بخارست نیز برای تحصیل در رومانی است. این دانشگاه به عنوان برترین دانشگاه رومانی در زمینه‌های مهندسی و فناوری شناخته می ‌شود.

دانشگاه تکنیک بخارست دارای بیش از 14 هزار دانشجو است و در زمینه‌‌های مختلفی از جمله مهندسی برق؛ مهندسی مکانیک، فیزیک، کامپیوتر و غیره فعالیت می‌ کند. دانشگاه خوجا-ناپوکا نیز برای تحصیل در رومانی است. این دانشگاه در شهر کلوج-ناپوکا واقع شده است. در زمینه‌‌های مختلفی از جمله علوم پایه، علوم انسانی، مهندسی و فناوری فعالیت می ‌کند. دانشگاه خوجا-ناپوکا دارای بیش از 40 هزار دانشجوی داخلی و بین‌المللی است. برای تحصیل در رومانی می توانید در این دانشگاه‌ها تحصیل کنید.

تحصیل رشته حقوق در رومانی

دریافت ویزای کم‌هزینه‌ترین کشور برای تحصیل

برای تجربه کم‌هزینه‌ترین کشور برای تحصیل ویزا دانشجویی یکی از شرایط است. ویزای دانشجویی یک نوع ویزا است که به دانشجویان بین‌المللی اجازه می ‌دهد؛ برای تحصیل در یک کشور خارجی به صورت رسمی و قانونی وارد شوند؛ و در طول دوره تحصیلی خود در آن کشور اقامت کنند. ویزا دانشجویی معمولاً به عنوان یک زیرمجموعه از ویزای تحصیلی در نظر گرفته می‌ شود. بسته به کشور مقصد و قوانین آن کشور، ممکن است نام دقیق ویزا متفاوت باشد؛ اما اساساً هدف آن همان است. تسهیل ورود و اقامت دانشجویان بین‌المللی در کشور مقصد برای تحصیل. برای دریافت ویزا دانشجویی، دانشجویان باید به مراحل و شرایط خاصی عبور کنند که ممکن است در هر کشوری متفاوت باشد. پذیرش تحصیلی یکی از این موارد است. ابتدا دانشجو باید در یک مؤسسه آموزشی معتبر در کشور مقصد پذیرفته شود. این پذیرش نشان می ‌دهد؛ که دانشجوی در حالتی قرار دارد که برای تحصیل در آن کشور مورد قبول قرار گیرد.

مدارک مورد نیاز هم مورد دیگر در این زمینه است. دانشجویان باید مدارک مورد نیاز را تهیه و ارائه کنند. این مدارک شامل رزومه، اطلاعات تحصیلی، اثبات مالی، پاسپورت؛  تصاویر و سایر اسناد مربوط به تحصیل در کشور مقصد است. همچنین، برخی از کشور ها ممکن است از دانشجویان برای اخذ ویزا دانشجویی نیاز به امتحان زبان یا سایر آزمون‌های استاندارد داشته

تحصیل دندانپزشکی در اروپا

ارزان‌ترین کشور برای تحصیل دندانپزشکی

هزینه‌‌های تحصیل در رشته دندانپزشکی به دلیل طولانی بودن دوره تحصیلی و همچنین نیاز به تجهیزات پزشکی گران قیمت؛ در بسیاری از کشورها بسیار بالا است. با این حال، برخی از کشور ها مثل هند، مکزیک، مصر، روسیه؛ و اوکراین به عنوان کشورهایی با هزینه ‌های کم تر برای تحصیل دندانپزشکی شناخته شده ‌اند. اما باید توجه داشت که علاوه بر هزینه‌‌های تحصیلی؛ هزینه‌‌های زندگی در این کشورها نیز باید مورد بررسی قرار گیرد. همچنین کیفیت آموزش و سطح دانشجویان در هر کشور متفاوت است؛ و باید این نکته را نیز در نظر داشت. لذا برای انتخاب کشور مناسب برای تحصیل دندانپزشکی، باید به عوامل متعددی نظیر هزینه‌‌های تحصیلی، هزینه‌ های زندگی، کیفیت آموزش و زبان محل تحصیل توجه کرد و انتخاب خود را بر اساس این فاکتورها انجام داد.

ارزان‌ترین کشور برای تحصیل پزشکی

اگر بخواهیم به بررسی ارزان‌ترین کشور برای تحصیل بپردزایم، یکی دیگر از رشته‌های مهم و پرهزینه برای تحصیل، رشته پزشکی است. از آنجایی که هزینه دوره‌های پزشکی بسیار پر هزینه است. بسیاری از افراد از تحصیل در این رشته در سایرکشورها منصرف می‌شدند. اما به طور کلی اگر قصد دارید تا به ارزان‌‌ترین کشور برای تحصیل در این رشته بپردازید، پیشنهاد ما به شما انتخاب کشور رومانی است. البته این در صورتی است که شما، دریافت بورسیه تحصیلی را در این پروسه فاکتور بگیرید. چرا که همانطور که می‌دانید در بسیاری از کشورها با دریافت بورسیه تحصیلی شما می‌توانید هزینه‌های خود را تا حد زیادی کاهش دهید. چرا که موسسه و یا دولتی که اقدام به دریافت این بورسیه کرده است علاوه بر هزینه تحصیل، هزینه تامین رفاه شما را نیز فراهم می‌کند. و این موضوع نکته حائز اهمیتی برای افرادی است که به دنبال کم‌هزینه‌ترین کشور برای مهاجرت تحصیلی هستند.

درباره اقامت کشور رومانی

مزیت‌های مهاجرت تحصیلی به رومانی

مهاجرت تحصیلی به رومانی دارای مزایایی است که می‌تواند جذابیت خاصی برای دانشجویان داشته باشد. اول آن که هزینه تحصیل در این کشور بسیار مناسب است. رومانی یکی از کشورهایی است که هزینه تحصیلات آن نسبتاً کم‌تر از سایر کشورهای اروپایی است. بورسیه‌‌های بالا نیز مزیت دیگر است. دانشگاه‌های رومانی ارائه ‌دهنده بورسیه‌‌های بالایی برای دانشجویان بین ‌المللی هستند. بعضی از این بورسیه‌‌ها شامل تخفیف هزینه‌‌های تحصیلی، کتاب، و هزینه زندگی هستند.  کیفیت تحصیلات بالا مورد بسیار مهم دیگر است. دانشگاه‌های رومانی با برخورداری از تکنولوژی‌های پیشرفته؛ و استفاده از روش‌‌های آموزشی پیشرفته، تحصیلات با کیفیتی را برای دانشجویان ارائه می‌ دهند. مورد دیگر محیط زیستی دوستانه است. رومانی دارای محیط زیستی دوستانه، با فرهنگ و رویه‌‌های مشابه به بسیاری از کشورهای اروپایی است. این کشور با فرهنگ، مردم، زبان، غذا و مناظر طبیعی بسیار جذاب است.

امکان کار کردن نیز مورد و مزیت دیگر است. دانشجویان بین‌المللی در رومانی اجازه کار کردن حتی تا 20 ساعت در هفته را دارند؛ که به آن‌ ها اجازه می‌ دهد که هزینه‌ های زندگی خود را کمی کم تر کنند. امکان یادگیری زبان از جمله دیگر مزیت های مهاجرت تحصیلی به رومانی است. یادگیری زبان رومانی به دانشجویان کمک می‌ کند؛ که با فرهنگ و جامعه محلی بیشتر آشنا شوند. و از فرصت‌ های شغلی و آموزشی بیشتری بهره مند شوند. برای دریافت مشاوره در خصوص مهاجرت تحصیلی به رومانی می توانید با رویزا گروپ تماس بگیرید.

مهاجرت به رومانی با رویزا گروپ:

ویزای رومانی یکی از بهترین و معتبرترین ویزاها در دنیاست. اگر قصد اقامت در رومانی را دارید، اینکار تخصص رویزا گروپ است. رویزا گروپ شرایط مهاجرت به رومانی را برای شما فراهم میکند. اگر شما هم کشور رومانی برای مهاجرت انتخاب کردید، همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

*** توجه: لطفا به علت حضور ما در کشور رومانی با راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. در صورت تماس مستقیم و پاسخگویی ما، متحمل هزینه زیادی میشوید.

اینستاگرام

شما میتوانید از طریق اینستاگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

واتس اَپ

شما میتوانید از طریق واتس اَپ با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

تلگرام

شما میتوانید از طریق تلگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

فیس بوک

شما میتوانید از طریق فیس بوک با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

درباره نویسنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا