خانه » تحصیل دندانپزشکی در رومانی با پذیرش 100% دانشگاه

تحصیل دندانپزشکی در رومانی با پذیرش 100% دانشگاه

تحصیل دندانپزشکی در رومانی
1/5 - (1 امتیاز)

بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت کردن به هر دلیلی از کشور خود هستند. دلیل افراد برای مهاجرت کردن چندان مهم نیست. بلکه نتیجه مهاجرت دارای اهمیت هست. البته که این موضوع با هدف فرد سنجیده می شود. به طور مثال  بسیاری مهاجرت می کنند که؛ پناهندگی کشور های مختلف رو دریافت کنند. برای این منظور روش های مختلفی وجود دارد. بسیاری از افراد انتخابشون مهاجرت با تحصیل است. عده ای هم مهاجرت با کار یا سرمایه گذاری رو انتخاب می کنند. به هر حال با هر روشی به دنبال مهاجرت به کشور های مختلف هست. شاید یکی از بهترین انتخاب ها کشور های اروپایی باشد. یکی از بهترین گزینه ها مهاجرت به رومانی است. که در این مقاله به یکی از روش های آن می پردازیم. و تحصیل دندانپزشکی در رومانی را مورد بررسی قرار می دهیم. برای دریافت اطلاعات کامل در این خصوص این مقاله را تا انتها بخوانید.

درخواست مشاوره رایگان رویزا گروپ

در صورت در خواست مشاوره رایگان از سمت رویزا گروپ میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا به زودی از رویزا گروپ با شما تماس گرفته شود.

مشاوره تحصیل دندانپزشکی رومانی
بنر تماس

مهاجرت برای تحصیل در رشته دندانپزشکی:

یکی از رشته های مورد علاقه افراد در کشورمان ایران، رشته تحصیلی دندانپزشکی است. اما تحصیل و قبولی با کنکور در این رشته کار ساده ای برای این افراد نیست. سعی و تلاش بسیاری از افراد در این جور مواقع برای تحصیل در رشته دندانپزشکی بی نتیجه میشه. دلیل این موضوع هم رقابت بالای علاقه مندان این رشته در کنکور های سراسری است. حتی ممکن است کسی که واقعا علاقه و لیاقت این موضوع را داره نتونه توی این رشته تحصیل کنه. حتی بسیاری از افراد یک تا چند سال دیگه برای قبولی در این رشته تلاش میکنند. اما باز هم نتیجه ای حتی بهتر از نتیجه اول به دست نمیارن.

اما تحصیل دندانپزشکی در رومانی به اندازه تحصیل و قبولی در ایران برای این رشته سختی نداره. بسیاری از افراد زمانی که میخوان به دنبال علاقه شون برن، یک فکر ساده که شاید به فکر هر کسی هم نرسه به سرشون میزنه. اون ها برای اینکه به علاقشون برسن راه ساده تری به اسم مهاجرت رو انتخاب میکنن. یکی از بهترین کشور های برای مهاجرت تحصیلی کردن کشور رومانی هست. این کشور دانشگاه های بسیار خوبی در زمینه تحصیل دندانپزشکی در رومانی داره. پس اگر شما هم برای مهاجرت این کشور رو انتخاب میکنید، متخصص در این زمینه رویزا هست.

مطلب پیشنهادی: تحصیل دندان پزشکی در خارج از کشور

تحصیل دندان پزشکی با رویزا گروپ:

رویزا گروپ میزبان بسیاری از افراد برای مهاجرت تحصیلی است. مهاجرت به رومانی با تحصیل در رشته دندان پزشکی میتواند یک انتخاب بی نقص برای شما باشد. ما برای تحصیل دندانپزشکی در رومانی، به شما میتوانیم دانشگاه های مختلفی را پیشنهاد کنیم. همراه رویزا گروپ تا اننتهای این بخش باشید تا ما بهترین انتخاب را برای شما داشته باشیم. همچنین شما میتوانید با دریافت مشاوره رایگان از تیم رویزا گروپ اطلاعات کاملی را در این زمینه به دست آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با مراحعه به صفحه تماس با ما، اطلاعات بیشتری را در این بخش کسب کنید.

تحصیلات رومانی

تحصیل دندانپزشکی برای مهاجرت:

بسیاری از افراد به دلایل مختلف به دنبال مهاجرت از کشورشان به کشوری دیگر هستند. این افراد برای بدست آوردن یک جایگاه بهتر یا پیشرفت اقدام به مهاجرت میکنن. یکی از راه های مهاجرت به کشور رومانی، تحصیل دندانپزشکی برای مهاجرت هست. این رشته محبوب حالا پله ای شده برای ایرانیانی که به دنبال مهاجرت برای تحصیل در رومانی هستن. اگر شما هم علاقه مند به تحصیل هستید و قصد مهاجرت دارید، پس دست رد به این رشته محبوب نزنید. رویزا میتونه به صورت کامل در زمینه تحصیل دندانپزشکی برای مهاجرت شما رو راهنمایی کنه.

رومانی برای تحصیل چه جور جای هست؟

یکی از سوالاتی که اغلب افراد دارن که ناشی از بی اطلاعی افراد هست همین موضوع است. اول از همه باید بدونید که کشور رومانی چه جور کشوری هست. ما به صورت کامل توی مجله اینترنتی آشنایی با کشور رومانی به این موضوع پرداختیم. شما میتونید با مراجعه به این صفحه اطلاعات خوبی در زمینه این کشور بدست بیارید. کشور رومانی بر خلاف خیلی از کشور ها یک کشور بی حاشیه است و اصطلاحا سرش تو لاک خودشه. این کشور خیلی خودش رو درگیر مسائل سیاسی نمیکنه تا لطمه کمتری به مردمش برسه. اما این کشور در زمینه های مختلف حرف های زیادی برای گفتن داره. از تکنولوژی و کار بالا گرفته تا منابع طبیعی بینظیرش. آرامش بالا و تفریح و نشاط مردم این کشور اون رو از خیلی کشور ها متمایز کرده. 

همینطور این کشور در زمینه تحصیلی حرف های زیادی برای گفتن داره. در واقع این کشور بهترین دانشگاه هارو توی پایتخت خودش یعنی بخارست جای داده. اگر اطلاعات بیشتری در مورد پایتخت این کشور خواستید میتونید از طریق صفحه سفر به بخارست اطلاعات خوبی رو بدست بیارید. دانشگاه های کشور رومانی به خصوص در زمینه پزشکی، دانشجویان رو با متد های روز اروپا تدریس میکنن. همینطور آپشن های بسیار خوبی رو در اختیار دانشجو ها میذارن. به طوری که بسیاری از افراد حتی از کشور های مجاور و اروپایی برای تحصیل به رومانی میان.

تحصیل دندان پزشکی در رومانی

شرایط تحصیل دندانپزشکی در رومانی:

اول از همه باید به این اشاره کنیم که شما هیچ شرط خاص دینی، سیاسی و عقیدتی برای دریافت ویزای تحصیلی کشور رومانی ندارید. همچنین شما برای تحصیل دندانپزشکی در رومانی نیازی به کنکور هیچ نوع آزمونی ندارید. اما یک سری شروط برای پذیرش شما در این دانشگاه ها وجود داره. یکی از این شروط تسلط شما به زبان رومانیایی است. بعد از اون شما چه با دیپلم نظام جدید و چه نظام قدیم ایرانی میتوانید در این کشور ادامه تحصیل دهید. خوشبختانه مدرک دیپلم ایران برای این کشور کاملا معتبر و قابل قبول است. شرط خاص دیگه ای وجود نداره و رویزا به راحتی شما رو برای تحصیل در این کشور آماده میکنه.

مطلب پیشنهادی: مهاجرت به اروپا

ما به خوبی میدانیم که تحصیل دندانپزشکی، رویا و خواسته بسیاری از افراد در ایران است. جنگی که بر سر قبولی این رشته در ایران است، جنگی است که بسیاری از افراد از سال ها قبل برای آن تلاش و برنامه ریزی میکنند. اما ممکن است نتیجه آن در انتها باز هم نا معلوم باشد. از همین رو پیشنهاد ما به شما، تحصیل دندانپزشکی در رومانی است. کشور رومانی یکی از کشور های است که مهد تمدن علمی و به خصوص در حوزه پزشکی است. بسیاری از افراد با اگاهی کامل و به جای هزینه های هنگفت برای تحصیل دندان پزشکی در ایران دست به اقدامی جذاب میزنند. مهاجرت تحصیلی برای تحصیل در یک کشور اروپایی کمترین کاری است که میتوان انجام داد. 

تحصیلات دندانپزشکی

زبان برای تحصیل دندانپرشکی در رومانی:

یکی از اولویت ها برای پذیرش در دانشگاه های رومانی، تسلط به زبان رومانیایی است. به صورت کلی تحصیل در کشور رومانی با زبان انگیسی هم امکان پذیر است. اما تحصیل در رشته دندانپزشکی به دلیل داشتن کار ها عملی در محیط کار نیاز است تا شما به زبان این کشور مسلط باشید. برای تسلط به زبان این کشور راه دشواری وجود ندارد. ابتدا رویزا شما رو برای آموزش زبان به یکی از کالج های معتبر میفرسته. پس از تسلط به این زبان و آموزش، شما یک مدرک معتبر زبان دریافت میکنید. بعد از اون شما شرط خاصی در مورد زبان ندارید و میتونید به تحصیل در رشته مورد علاقتون بپردازید.

مدرک دیپلم برای تحصیل دندانپرشکی در رومانی:

همینطور که قبلا هم اشاره کردیم مدرک دیپلم ایران برای رومانی کاملا قابل قبول هست. تنها شرط شما در این زمینه، داشتن معدل بالای چهارده میباشد. نکته قابل توجه اینجاست که اهمیتی ندارد که رشته شما ریاضی است یا تجربی یا انسانی و یا هر چیز دیگه ای. بسیاری افراد بودن که با رشته ریاضی در رشته دندانپزشکی تحصیل کردند و در دانشگاه های رومانی پذیرش شدن. هرچند اینکه رشته شما تجربی باشه تاثیر زیادی در روند پذیرش شما میذاره. اما لزوما نیاز نیست که شما فارق التحصیل رشته تجربی باشید. در مورد پذیرش برای مهاجرین همین دو شرط اصل مطلب است و بقیه کار ها رو رویزا براتون انجام میده. 

چرا برای تحصیل در کشور رومانی بهتره از رویزا اقدام کنیم:

رویزا سال هاست که در زمینه ویزای کشور رومانی فعالیت داره. یعنی ما با سال ها فعالیت خودمون توی این کشور بسیار مورد قبول و تایید کشور و دولت رومانی قرار گرفتیم. افرادی که از رویزا اقدام به مهاجرت تحصیلی میکنن، احتمال موفقیتشون 99درصده. یعنی رویزا در زمینه گرفتن ویزای تحصیلی 99% موفقت داره. اعتبار رویزا در کشور رومانی بسیار بالاست به طوری که بهترین راه برای مهاجرت به این کشور رویزا است. تقریبا تمامی دفاتر مهاجرتی در ایران برای مهاجرت به رومانی فقط با رویزا کار میکنن.

دندان پزشکی رومانی

کار دندانپزشکی در رومانی:

 کار دندانپزشکی در رومانی یکی از کار های بسیار پر در آمد و پر سود است. شما بعد از تحصیل در این رشته به راحتی مشغول به کار دندانپزشکی در رومانی میشید. کشور رومانی جز کشور های است که به نیروی کار به خصوص در زمینه پزشکی نیازمند هست. دولت و کشور رومانی و همچنین رویزا برای کار در این کشور شما به شما کمک میکنن. پس از لحاظ کار دندانپزشکی در رومانی اصلا نگران نباشید و کار برای این رشته هست. همچنین شما عزیزان میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کار در رومانی به این صفحه مراجعه کنید. 

دانشگاه های دندانپزشکی رومانی:

 دانشگاه های زیادی برای تحصیل در رشته دندانپزشکی توی کشور رومانی وجود دارن. اما پیشنهاد ما به شما دانشگاه معتبر UMF Carol Davila در شهر بخارست است. این دانشگاه یکی از برترین دانشگاه های اروپایی در زمینه پزشکی در دنیاست. سالانه هزاران دکتر و متخصص فوق العاده از این دانشگاه فارق التحصیل و وارد محیط کاری میشن. پس اگر به دنبال یک دانشگاه دندانپزشکی رومانی هستید، پیشنهاد ما این دانشگاه به شماست. البته تعداد دانشگاه دندانپزشکی رومانی بسیار زیاد هستند. اما رویزا میتونه جایگاه شما رو توی بهترین دانشگاه دندانپزشکی رومانی تثبیت کنه.
دانشگاه دندانپزشکی رومانی

مدت زمان تحصیل:

یکی از موارد دیگری که قطعا برای شما دارای اهمیت است، مدت زمان تحصیل است. اینکه شما بعد از چه مدتی فارق التحصیل میشید و در کشور رومانی کار کنید، بسیار مهم است. تقریبا میشه مدت زمان تحصیل در رشته دندانپزشکی رو بین 4 تا 6 سال در نظر گرفت. در واقع بعد از این مدت شما با داشتن جواز پزشکی میتونید در این کشور فعالیت کنید. البته نه فقط در کشور رومانی بلکه در تمام دنیا شما میتونید فعالیت دندانپزشکی داشته باشید. مدرک دندانپزشکی کشور رومانی از اعتبار بسیار بالای برای کل دنیا برخوردار است.

دریافت ویزا بعد از تحصیل:

خب بسیاری از افراد که در این رشته تحصیل میکنند، در اصل به دنبال اقامت در رومانی هستند. همونطور هم که قبلا به اون اشاره کردیم این یکی از راه های مهاجرت به این کشور هست. شما بعد از فارق التحصیلی در هر رشته ای یا بعد از 5 سال رسما شهروند رومانی هستید. یعنی شما کاملا تحت پوشش و حمایت این کشور قرار میگیرید و جز شهروندان کشور رومانی به حساب میاید. همینطور با داشتن ویزای کشور رومانی میتونید کل اتحادیه اروپا رو بدون داشتن هیچ ویزای به راحتی بگردید.
دندانپزشکی رومانی

ارزش مدرک کشور رومانی:

 بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا با این مدرک به ایران بازگردند و در ایران کار کنن. اما باید بدونید که مدرک تحصیلی کشور رومانی نه تنها در ایران و رومانی بلکه در سراسر جهان اعتبار ویژه ای دارد. شما با تحصیل در یک دانشگاه اروپایی که با متد روز اروپا در اون تدریس فارق التحصیل میشید. این یعنی اعتبار ویژه و انتخاب کار برای شما در سراسر جهان. مدرک تحصیلی کشور رومانی نه تنها در زمینه پزشکی بلکه در تمامی رشته ها بسیار معتبر است و ارزش بالای دارد.

هزینه تحصیل:

 برای بسیاری از افراد سوال میشود که هزینه تحصیل در این کشور چقدر است. شاید برای شما هم جالب باشد که هزینه تحصیل در این کشور نسبت به بقیه کشور های اروپایی هیچ است. یعنی شما با انتخاب کشور رومانی برای تحصیل کمترین هزینه و بیشترین بازدهی رو خواهید داشت. برای همین بسیاری از افراد در سراسر جهان حتی از کشور های اروپایی برای تحصیل به رومانی میان. یعنی هزینه زندگی و تحصیل شما در ماه چیزی به حدود 12هزار یورو میشود. این میزان در کشوری مثل آلمان برابر 45 هزار یورو است.یعنی چیزی نزدیک به 4 برابر!
دندان پزشکی

دیگر راه های مهاجرت:

راه های مهاجرتی زیادی برای افراد به کشور رومانی وجود داره. ما در وب سایت رویزا به انواع این راه ها اشاره کردیم. در این مجله اینترنتی ما به راه تحصیل دندانپزشکی در رومانی اشاره کردیم. شما میتونید با مراجعه به صفحه تحصیل در رومانی از رشته های دیگه تحصیلی و شرایط بیشتر مطلع شوید. یکی دیگه از راه ها مهاجرت از طریق کار هست. که شما عزیزان میتونید با مراجعه به صفحه کار در کشور رومانی از اون مطلع شوید. همچنین شما میتونید از طریق سرمایه گذاری در رومانی به این کشور مهاجرت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با شماره تلفن های رویزا در پایین صفحه تماس بگیرید.

ویدیو:

ما در این ویدیو از کلاس های درس در دانشگاه پزشکی بخارست و محیط کار دندانپزشکی ویدیوی برای شما ترتیب دیدیم. امیدواریم از دیدن این ویدیو لذت ببرید.
تحصیل در مقطع دندانپزشکی
نمایش ویدیو درباره تحصیل در مقطع دندانپزشکی
چه کار کنیم

از کجا باید شروع کنیم:

برای بسیاری از افراد این سوال پیش میاد که باید از کجا شروع کنیم. باید به شما بگویم که شما کار سختی در پیش ندارید. فقط کافیست با رویزا تماس بگیرید و درخواست خودتون رو ثبت کنید. دیگه تمامی کار ها صفر تا صد توسط رویزا انجام میشه. پس شما هیچ کاری نیاز نیست و انجام بدید و تمامی مراحل رو رویزا براتون انجام میده. حتی پس از ورود به کشور رومانی و تا آخر اقامتتون توی این کشور رویزا همراه شماست. پس با رویزا هیچ نگرانی نداشته باشید.

سوالات متداول

ما در این قسمت سعی کردیم به بسیاری از سوالات شما پاسخ بدیم. اما اگر پاسخ خود را دریافت نکردید با رویزا تماس بگیرید.
مزایای تحصیل دندانپزشکی

پاسخ این سوال بسیار واضح و روشن است. شما برای تحصیل دندانپزشکی برای مهاجرت نیاز به کنکور ندارید. پذیرش در این دانشگاه ها از طریق مدرک تحصیلی دیپلم شماست.

این سوال رو داخل همین صفحه به صورت کامل به آن پرداختیم. اگر هدف شما برای کار دندانپزشکی در رومانی است، پس نگرانی نداشته باشید. کشور رومانی به افرادی که فارق تحصیل در رشته پزشکی این کشور هستند، به راحتی کار فراهم میکند.

خیلی از کسانی که به دنبال مهاجرت به این کشور هستند این سوال را از ما میپرسند. در واقع جواب ما به این افراد این است که عالیست! تحصیل دندانپزشکی برای مهاجرت به کشور رومانی یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت است.

بله، طبق قوانین کشور رومانی شما میتوانید ضمن تحصیل دندان پزشکی در این کشور مشغول به کار شوید.

دندامپزشکی

جمع بندی تحصیل دندانپزشکی در رومانی:

ما در این بخش به صورت مفصلی در مورد جمع تحصیل دندانپزشکی در رومانی صحبت کردیم. شما میتوانید بدون دادن کنکور در رشته دندانپزشکی مشغول به تحصیل شوید. پیشنهاد ما برای تحصیل در این کشور در این رشته و همچنین سایر رشته های پزشکی این است که به زبان این کشور مسلط باشید. تسلط کافی به زبان رومانیایی میتواند بسیار شما را در تحصیل در این کشور جلو بیاندازد. بابت یادگیری زبان رومن هم نگران نباشید که رویزا گروپ پیشنهاد های خوبی را برای شما دارد. اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و تحصیل در رشته دندان پزشکی در کشور رومانی هستید، میتوانید هم اکنون با رویزا گروپ ارتباط برقرار کنید.

لوگو رویزا گروپ

رویزا؛ رویای زندگی شما …

امیدواریم مطالب مفیدی را در مورد تحصیل دندانپزشکی در رومانی به شما ارائه کرده باشیم. این مطلب توسط رویزا نوشته شده است و امیدوار هستیم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق روش های زیر با مشاورین خودتون در رویزا ارتباط برقرار کنید. مشاروین رویزا همه روزه و همه ساعت در خدمت شما عزیزان هستند.

مهاجرت به رومانی با رویزا:

ویزای رومانی یکی از بهترین و معتبر ترین ویزا ها در دنیاست. اگر قصد اقامت در رومانی را دارید، اینکار تخصص رویزا است. رویزا شرایط مهاجرت به رومانی را برای شما فراهم میکند. اگر شما هم کشور رومانی برای مهاجرت انتخاب کردید، همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

*** توجه: لطفا به علت حضور ما در کشور رومانی با راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. در صورت تماس مستقیم و پاسخگویی ما، متحمل هزینه زیادی میشوید.

اینستاگرام

شما میتوانید از طریق اینستاگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

واتس اَپ

شما میتوانید از طریق واتس اَپ با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

تلگرام

شما میتوانید از طریق تلگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

فیس بوک

شما میتوانید از طریق فیس بوک با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

درباره نویسنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا