خانه » مهاجرت خانوادگی

مهاجرت خانوادگی

مهاجرت خانوادگی
5/5 - (1 امتیاز)

مسئله مهاجرت امروزه تبدیل به یک امر بسیار مهم در جامعه شده است. این امر برای خانواده ها نیز بسیار پر اهمیت است. امروز در رویزا گروپ قصد داریم تا در مورد مهاجرت خانوادگی صحبت کنیم. مهاجرت خانوادگی راه های مختلفی نظیر مهاجرت تحصیلی برای والدین و فرزندان را دارد. همچنین انواع دیگر مهاجرت از طریق کار، سرمایه گذاری و … برای یک مهاجرت دلچسب وجود دارد. ما امروز انواع شیوه های مهاجرت را با شما عزیزان بررسی خواهیم کرد. همچنین پیشنهاد میشود اگر شما عزیزان قصد مهاجرت دارید میتوانید از مشاوره رایگان رویزا گروپ در این زمینه بهره مند شوید. برای درخواست مشاوره رایگان مهاجرت میتوانید از بخش فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید. همچنین میتوانید با ارتباط از طریق تماس با رویزا گروپ از این مشاوره رایگان بهره مند شوید. همین حالا درخواست خود را برای مشاوره مهاجرتی از سمت رویزا گروپ به صورت رایگان ثبت کنید.

درخواست مشاوره رایگان رویزا گروپ

در صورت در خواست مشاوره رایگان از سمت رویزا گروپ میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا به زودی از رویزا گروپ با شما تماس گرفته شود.

بنر تماس

مهاجرت خانوادگی

برای خیلی ها مهاجرت یعنی شروع زندگی جدید که به واقع هم این چنین است. ترجیح بسیاری بر این به همراه خانواده مهاجرت کنند. بدیهی است که مهاجرت به کشوری دیگر یک چالش است. اما مهاجرت به همراه خانواده و البته یک کودک دلهره‌ ی بیش‌ تری ایجاد می‌کند. مشکلاتی از قبیل یافتن مدرسه و خدمات مراقبت از کودک در مهاجرت به همراه خانواده وجود دارد. افزون بر این داشتن فعالیت‌ های تفریحی و یافتن امکانات بهداشتی درمانی نیز وجود دارد. چه برای کار به خارج فرستاده می‌شوید، چه به دنبال یک ماجراجویی جدید برای خودتان و خانواده‌تان هستید. مهم است که نیازهای عزیزان ‌تان، و هم ‌چنین نیازهای خودتان را مد نظر قرار دهید. و از روی هیجان و احساس تصمیم نگیرید. مهاجرت خانوادگی چالش ها یی دارد که در طول مقاله به آن ها می پردازیم. و همچنین راه کار های مناسب هر کدام را ارائه خواهیم داد.

روش مهاجرت خانوادگی

افراد واجد شرایط اخذ ویزا برای مهاجرت خانوادگی:

قبل از هر چیز می خواهیم بررسی کنیم که چه کسانی امکان مهاجرت خانوادگی را دارد. چرا که ویزای خانوادگی با شرایطی خاص داده می شود. از این رو لازم است که بررسی کنید که شما واجد شرایط هستید یا خیر. ویزا خانوادگی جهت مهاجرت بستگان درجه ‌یک افراد قابل صدور می‌باشد. این ویزا برای بستگان درجه یک است. از جمله بستگان درجه یک می توان به همسر فرد تبعه اشاره کرد. درکنار او فرزند مجرد تبعه نیز بستگان درجه یک محصوب می شود و می توان برای او ویزای خانوادگی گرفت. لازم به ذکر است که فرزند فرد تبعه باید با سنی کمتر از ۲۱ سال باشد. بدیهی است بعد از عبور از این سن امکان مهاجرت خانوادگی و اخذ ویزا برای آن فرزند وجود ندارد. همچنین والدین فرد تبعه کانادا که حداقل ۲۱ سال سن دارد. نیز می توانند برای اخذ ویزای خانوادگی و مهاجرت خانودگی اقدام کنند.

افزون بر این موارد که اشاره شد فرد یتیمی که توسط یک تبعه در خارج به فرزند خواندگی قبول شده‌اند. نیز جز بستگان درجه یک تلقی می شود. همچنین فرد یتیمی که یک تبعه قصد دارد وی را به فرزند خواندگی قبول کند نیز مشمول این قانون می شود. اگر شامل تین افراد هستید می توانید برای مهاجرت خانوادگی اقدام کنید. اولین گام برای درخواست ویزای خانوادگی و مهاجرت، تشکیل داد خواست از سوی فردی از خانواده که مهاجرت کرده است. در این مرحله خویشاوند دارای تابعیت و اقامت در کشور مقصد. می‌بایست درخواستی تحت عنوان دعوت اقوام ارسال کند.

مهاجرت با خانواده

راحت ترین کشور برای مهاجرت خانوادگی:

راحت ترین کشور برای مهاجرت خانوادگی یعنی کشوری که قوانین راحت تری برای این موضوع دارد. از این رو دراین بخش قوانین کشور های مختلف را بررسی خواهیم کرد. تا راحت ترین کشور برای مهاجرت خانوادگی را بیابیم. بسیاری از کشورهای جهان مانند آمریکا، انگلستان و … قوانین مهاجرتی سخت گیرانه ای دارند. این کشور ها قوانینی مبهم دارند که پایبندی به آن ها سخت است. اما کشور هایی هم هستند که قوانین آسان تری را برای مهاجرت خانوادگی ارائه می دهند. از جمله این کشور ها می توان به رومانی و کانادا اشاره کرد. چرا که بر خلاف بسیاری از کشورهای جهان این دو کشور قوانین مهاجرتی شفافی دارند. و همچنین برنامه های مهاجرتی متنوعی را برای افراد مختلف طراحی کرده اند. از این رو می توان راحت تر به این کشور ها مهاجرت خانوادگی داشت. بسیاری از مهاجران در برخی از کشورهای جهان مانند کشورهای انگلیسی زبان .

 و کشورهای اروپایی پس از گذشت چند سال می توانند اقامت دائم آن کشور را اخذ کنند. این در حالی است که مهاجران واجد شرایط می توانند. از طریق شرکت در سیستم اکسپرس انتری و برنامه های مهاجرتی کانادا. در کمتر از ۶ ماه اقامت دائم کانادا را اخذ کنند. در مورد رومانی نیز همین طور است و این کشور نیز شرایط ویژه ای برای مهاجرت خانوادگی ترتیب داده است. به همین دلیل می توان گفت کشور رومانی راحت ترین کشور برای مهاجرت خانوادگی است. این کشور مزایای بی شماری برای مهاجرت دارد که در مقاله های زیادی اشاره کردیم.

راحت ترین روش مهاجرت

شرایط لازم برای ویزای خانوادگی زوجین:

یکی دیگر از راه های مهاجرت خانوادگی اخذ ویزای زوجین است. در این روش درصورتی ‌که یک نفر از طرفین ازدواج. دارای تابعیت کشور مقصد باشد. می‌ تواند برای مهاجرت همسر خود اقدام نماید. این روش مهاجرت خانوادگی دارای ضوابتی خاص که در ادامه به آن ها می پردازیم. همان طور که گفتیم اقدام به این کار نیازمند شرایط خاصی است. یکی از این شرایط خاص این است که طرفین ازدواج حداقل یک سال با یک دیگر زندگی کرده باشند. این محدودیت برای آن وضع شده است که ازازدواج های سوری جلو گیری کند. در مورد افراد هم‌جنس گرا نیز این قانون حاکم است. البته که این افراد در کشور ما به تعداد انگشتان دست هم نیستند. علارغم این که این ویزا با نام زوجین شناخته می شود. می توان برای فرزند نیز درخواست ویزا کرد. از این رو می توانید در درخواست ویزای خانوادگی که برای همسرتان ثبت می‌کنید.

 برای فرزندان همسرتان نیز می‌توانید از این طریق ویزا اخذ نمایید. به عنوان حامی مالی فرزندتان، موظف هستید او را تحت حمایت مالی قرار دهید. به نحوی که به کمک های صندوق تامین اجتماعی دولت رومانی نیازی نداشته باشد. این اولین شرط برای اخذ ویزا برای فرزندتان است. اما برای این امر نیز، جزئیاتی در قوانین درنظر گرفته شده است که لازم اسن آن ها را بدانید. در این قانون مفهومی تحت عنوان “فرزند وابسته” مطرح شده است. در تعریف فرزند وابسته آمده است که فرزند شخص اسپانسر یا فرزند همسر شخص یا شریک زندگی مشترک. فرزند وابسته محسوب شود.

شرایط مهاجرت خانوادگی

ارزان ترین کشور برای مهاجرت خانوادگی:

اگر شما از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشید و بتوانید از پس هزینه های مهاجرتتان بر بیایید. تنها دغدغه ی شما انتخاب بهترین کشور برای زندگی است. اما اگر شما از لحاظ اقتصادی در فشار باشید. قطعا دنبال ارزان ترین کشور برای مهاجرت هستید. افرادی که قصد دارند به همراه خانواده خود به یک کشور خارجی مهاجرت کنند. باید شرایط زندگی در کشورهای مختلف را با یک دیگر بسنجند. هزینه زندگی بخش مهمی از مهاجرت خانوادگی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. همان طور که می دانید هزینه های زندگی در برخی از کشورها مانند آمریکا، سوئیس و …  بسیار بالا می باشد. به همین دلیل می توان گفت که این کشورها مقصد مناسبی برای مهاجرت خانوادگی نیستند. اما در مقابل هزینه زندگی در کشوری مثل رومانی از کشورهای دیگر مناسب تر است. لازم به توضیح است که هزینه های زندگی شامل هزینه اجاره یا خرید مسکن نمی باشد.

زیرا هزینه اجاره و خرید مسکن به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی از قبیل متراژ خانه، موقعیت مکانی و … بستگی دارد. باید بدانید که زندگی در رومانی نسبتا ارزان است. هزینه های زندگی در رومانی نسبت به زندگی در ایالات متحده حدود ۶۵ درصد ارزان تر است. البته باید در نظر داشته باشید که حقوق اهالی این کشور نیز نسبتا پایین می باشد. لذا قدرت خرید تقریبا کمی دارند. به عبارت دیگر دستمزد اهالی این کشور به نسبت ایالات متحده ۲۶٪ برآورد شده است. اگر این کشور را برای زندگی انتخاب کردید بدانید که زمستان های بسیار سردی دارد.

راه های مهاجرت خانوادگی

برخی نکات مهم در مورد مهاجرت خانوادگی:

در این بخش از مقاله قصد داریم به برخی نکات مهم در مورد برنامه مهاجرت خانوادگی اشاره کنیم. دانستن آن‌ ها کمک می‌کند تا متقاضیان در این مورد بهتر و با دقت بیشتری تصمیم بگیرند. از این رو توصیه می کنیم این بخش را با دقت بیشتری مطالعه کنید. یک نکته مهم این است که چنان چه شخص متقاضی در برنامه مهاجرتی اسپانسرشیپ خانواده مورد قبول واقع نشود. این موضوع هیچ لطمه ‌ای به سایر تقاضا های او جهت اخذ اقامت وارد نمی کند. لذا فرد می‌تواند همچنان تقاضا های جانبی را پیگیری کند. این نکته می تواند استرس شما را برای اخذ اقامت دائم کاهش دهد. این یعنی شما می‌توانید در کنار برنامه مهاجرتی اسپانسرشیپ خانواده. سایر برنامه‌های موجود را تحت بررسی قرار دهید و چنان چه در یکی پذیرفته نشدید شانس خود را برای دیگری امتحان کنید. مخصوصاً اگر شرایط مناسب برای سایر برنامه ها را داشته باشید.

نکته مهم دیگر که لازم است بدانید این است که برخی استان ها شیوه خود را برای پذیرش مهاجر دارند. به این صورت که تعدادی از استان‌ها برنامه مهاجرتی اسپانسرشیپ خانواده را. از طریق برنامه‌های PNP پیگیری می‌کنند لذا برای مهاجرت خانوادگی به این استان ها باید مطابق آن عمل کنید. بنابر این با این وجود می‌توان با داشتن پیش‌نیازهای کمتری از این آپشن استفاده کنید. موضوعات مربوط به فرزند خواندگی شامل دسته دیگری از مسائل حقوقی شده و نیازمند بررسی دقیق‌تر استانی هستند. در این مورد هم تنها با کمک یک وکیل امور مهاجرتی می ‌توان وارد عمل شد.

مطلب پیشنهادی: مهاجرت به اروپا

بررسی آسان ترین کشور برای مهاجرت:

در بخش قبلی مقاله کشور رومانی را به عنوان آسان ترین کشور برای مهاجرت خانوادگی معرفی کردیم. از این رو دراین بخش به معرفی اجمالی این کشور می پردازیم. البته مطالب مفصل تری در سایت رویزا گروپ موجود است. که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آن ها مراجعه کنید. کشور رومانی در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. رومانی به عنوان کشوری استقبال کننده از مهاجران در جوامع دیگر یاد می شود. این کشور کوچک به دلیل روند در حال رشد و فناوری های جدید، به تدریج جذابیت را برای خارجی ها افزایش می دهد. از این رو تعداد زیادی از افراد این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند. پایتخت این کشور شهر بخارست می باشد که بزرگترین شهر این کشور نیز است. زبان های رسمی در رومانی شامل رومانیایی، مولداوی و مجارستانی می باشد. همچنین در مورد نیز واحد پول در رومانی لو نامیده می شود.

اما با پول های دیگر نیز امکان خرید دراین کشور را دارید. جمعیت آن در حدود 22 میلیون نفر می باشد. اقتصاد رومانی متکی به صنعت، خدمات و کشاورزی است. بیشتر شرکت های محلی در زمینه های نفت، گاز، منابع طبیعی، طلا و منسوجات کار می کنند. بسیاری از کارخانه های اروپا به شرق قاره، به ویژه در رومانی نقل مکان کرده اند. تولید ناخالص داخلی به دلیل عملکرد عالی در ساخت و ساز و ICT ، سالانه افزایش یافته است. بخش IT سودآورترین بخش برای شرکت های ایالات متحده و همچنین اروپا است از ارکان اصلی اقتصاد رومانی است.

ارزان ترین کشور برای مهاجرت خانوادگی

چرا مهاجرت خانوادگی؟

شاید این سوال در ذهن شما باشد که چرا باید مهاجرت کنید. در این بخش به برخی از دلایل می پردازیم. آب‌وهوا یکی از دلایل مهاجرت است. زیرا طبیعت به ‌طور مدام خود را تحمیل می‌کند. گاهی اوقات، طبیعت با حملات خود، انسان را بی‌خانمان و درمانده می‌کند. رهایی از فقر یکی دیگر از علل مهاجرت است. در بین کشورها، تفاوت بزرگی میان میزان دستمزد و شرایط کاری وجود دارد. بسیاری از کشورهای پیشرفته یک شبکه اجتماعی را ارائه می‌دهند. که آن‌ها را نزد افراد در کشورهای کمتر توسعه ‌یافته، جذاب کرده است. سطح بالای زندگی شما به کشور دیگری مهاجرت می‌کنید، زیرا به دنبال سطح بالاتری از زندگی هستید. نه ‌فقط به خاطر مسائل مالی، بلکه برای داشتن یک زندگی با کیفیت بهتر و سالم ‌تر. برخی از افراد عمیقاً باور دارند که متعلق به کشور دیگری هستند. بسیاری از اوقات بعضی افراد اقلیت‌های مذهبی یا جنسیتی نیاز دارند.

که به کشور سازگارتری مهاجرت کنند تا بتوانند آن زندگی را که همیشه آرزو داشتند، آغاز کنند. این مورد، یکی از بارزترین دلایل مهاجرت افراد است. خصوصاً جوان ‌ترهایی که به دنبال تحصیلات عالی در رشته‌ای هستند. که یا در کشورشان وجود ندارد و یا دانشگاه‌های بهتری در خارج از کشور آن را ارائه می‌دهند. زمانی که یکی از افراد خانواده به خارج از کشور مهاجرت می ‌کند. و دوستان و خانواده متوجه می‌شوند که او چه اقامت خوبی داشته. زندگی جدیدی را شروع کرده و از سبک زندگی خود لذت می‌برد. مهاجرت در نظرشان ارزش بیشتری پیدا می ‌کند.

دریافت ویزا

شروع مهاجرت …

مهاجرت برای فردی که مهاجرت می کند یک تحول است. افزون بر این بر کشور مبدا و مقصد نیز تاثیراتی دارد. مهاجرت قانونی نه تنها موجب ارتقای سطح زندگی افراد می‌شود. بلکه برای کشورهای مهاجر پذیر نیز مزیت‌های بی شماری دارد. چرا که مهاجرت می‌تواند رشد اقتصادی کشورها را افزایش دهد. اما در مقابل می تواند هزینه هایی که کشور مبدا برای فرد کرده را هدر دهد. از این رو توصیه صاحب نظران این است که اگر در حال تصمیم گیری برای مهاجرت هستید. ابعاد اجتماعی تصمیم خود را نیز در نظر بگیرید. این امر به ویژه در کشورهایی بیشتر مشهود است. که با کمبود نیروی متخصص و ماهر و یا جمعیت جوان رو به ‌رو هستند. و کشوری مثل ایران که با وجود محدودیت های شدید مالی نیروی جوان خود را از دست می دهد بسیار مضر است. آمارها نشان می ‌دهد که مهاجران، مزایای اقتصادی برای کشورمقصد دارند.

با این حال، مهاجر پذیری در ابتدا هزینه‌های اقتصادی و تبعات اجتماعی کوتاه مدتی برای این کشورها به همراه دارد. طبق آمار های جهانی هم اکنون در سطح جهان، ۲۳۰ میلیون مهاجر وجود دارد. این جمعیت حدود ۳ درصد جمعیت جهان را تشکیل می‌دهد. تعداد کشورهای مهاجر پذیر از اوایل دهه ۱۹۰۰ از ۵۰ کشور به بیش از ۲۰۰ کشور افزایش پیدا کرده است. این آمار نشان می‌دهد که مرزهای بیشتری سالانه پذیرای مهاجران است. طبق آمارهای جهانی، سالانه حدود ۱۵ میلیون مهاجر قانونی در جهان وجود دارد. برای مهاجرت صرفا تاثیر آن را بر زندگی خودتان در نظر نگیرید.

معایب و دشواری های مهاجرت …

اما مهاجرت دارای معایب و مزایایی است که در این بخش به معیب مهاجرت خانوادگی خواهیم پرداخت. در بخش بعدی نیز مزایای مهاجرت خانوادگی را بررسی خواهیم کرد. از جمله معایب مهاجرت می توان به احساس غربت اشاره کرد. البته این مورد در مورد مهاجرت خانوادگی نمود کمتری خواهد داشت.همچنین تفاوت فرهنگی نیز می تواند از جمله ی معایب مهاجرت به خصوص مهاجرت خانوادگی می باشد. چرا که این تفاوت فرهنگی می تواند برروی فرزاندان تاثیرات زیادی بگذارد.  دشواری یافتن شغل مناسب نیز از دیگر عوامل سختی ها و معایب مهاجرت خانوادگی است. دشواری برقراری ارتباط با شهروندان کشور مقصد در کنار هزینه های زندگی می تواند دیگر عیوب مهاجرت دارد. در کل راه های پیچیده مهاجرت و مراحل آن از دشواری های مهاجرت می باشد. در کشوری که حقوق اجتماعی فرد رعایت نشود دلبستگی نسبت به ماندن در کشور نیز کمتر خواهد شد. حقوق فردی اش توجه داشته شود.

شرایط اقلیمی نامناسب در کشورها به تصمیم فرد برای مهاجرت کمک خواهد کرد.عواملی همچون بی آبی که امروزه بسیاری از مردم ما با آن دست به گریبان هستند. البته که مهاجرت چاره کار نیست و بیشتر این کار به عنوان پاک کردن صورت مسئله نمود نخواهد داشت. می تواند خود عاملی برای مهاجرت به کشورهایی با شرایط اقلیمی و آب وهوایی بهتر باشد. ایرانیان وابستگی زیادی به کشور و خانواده خود دارند شاید در عمل این گونه دیده نشود. اما به شهری فکر کنید که حتی یک چهره آشنا چشم نخورد و همیین امر زندگی را سخت تر خواهد کرد.

ویزای سفر

مزایای مهاجرت خانوادگی:

اما مهاجرت خانوادگی چه مزایایی دارد. باید گفت مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای خارجی مزایا و منفعت های بسیاری خواهد داشت. استفاده از امکانات رفاهی برای زندگی ایده آل که در برخی کشور ها بیشتر از ایران است. نبود محدودیت های سیاسی که البته آن چنان که تصور می شود نخواهد بود. امنیت شغلی و ثبات اقتصادی در برخی کشور ها که اگر به آن جا مهاجرت کنید از آن برخوردار می شوید. امنیت بالا برای زندگی که این مورد در کشور خودمان نیز به شکل کامل وجود دارد. استفاده از حق شهروندی کشور مقصد. استفاده از آب وهوای پاک که این مورد به کشوری که برای مهاجرت انتخاب می کنید بستگی دارد. اگر هدف شما از مهاجرت فقط همین مورد است می توانید به شهر های خوش آب و هوای کشورمان مهاجرت خانوادگی داشته باشید. بر اساس آمار های مطالعه شده در سال های اخیر می توان متوجه شد.

جمعیتی حدود۵ میلیون نفر از ایرانیان در کشورهای استرالیا و ترکیه و آمریکا و اروپا و…در حال زندگی کردن هستند. که با توجه به پیشینه آن ها می توان دریافت که بسیاری از آن ها تحصیل کرده های کشور خودمان بودند. که نیاز های زندگی ایده آل آن ها در ایران پاسخگو نبوده است. البته تعریف هر کس از زندگی ایدآل متفاوت است. تجربه ثابت کرده است که کشور ما آن قدری که علیه آن تبلیغ می شود بد نیست. در مقابل کشور های دیگر نیز به اندازه ای که تبیلغ می شود خوب نیستند لذا برای مهاجرت تحقیق کنید.

مادر و دختر

شرایط زندگی در رومانی:

در بخش پایانی مقاله نگاهی دوباره به کشور رومانی خواهیم داشت. در این بخش رومانی را از زاویه ای متفاوت بررسی خواهیم کرد. یکی از مهمترین دلایلی که میزان مهاجرت به کشور رومانی را بیشتر کرده است. شرایط خوب برای زندگی در کشور رومانی است. در این کشور وسایل حمل و نقل عمومی پیشرفته و ایده آل است. از این رو کمتر کسی به فکر خرید ماشین شخصی است. البته این موضوع در شهر های بزرگ نمود دارد. به شکلی که در شهر های دیگر ورق کاملا برمی گردد. در این کشور سرویس‌های بهداشتی زیادی دیده می‌شود. که نشان از وضعیت نظافت شهرهای کشور رومانی است. فضای کاری بسیار عالی در کشور رومانی نیز از دیگر موارد رضایت مهاجران محسوب می‌شود. از جمله نکات مثبت مهاجرت خانوادگی به رومانی این است که. در کشور رومانی هر کس بر اساس رشته تحصیلی و تخصص خود ورود به بازار کار می‌ کند.

در کشور رومانی امنیت اجتماعی بسیار عالی دیده می‌شود. چرا که میزان امنیت اجتماعی رومانی در حد خوبی قرار دارد. این کشور توانسته بهترین فضای زندگی برای بانوان را ایجاد کند. در کشور رومانی وضعیت برای زندگی خانوادگی نیز فراهم شده است. روابط اقتصادی و تجاری رومانی با کشور های دیگر نیز حد مطلوبی دارد. این کشور به طور کلی توانسته روابط تجاری را به شکل صحیحی پیش ببرد. در کشور رومانی شرایط برای زندگی در وضعیت ایده آل دیده می شود و رضایت خوبی وجود دارد. این کشور توانسته برای تحصیل کودکان نیز شرایط خوبی در نظر داشته باشد.

ویزای خانوادگی

جمع بندی:

در این مقاله به مهاجرت خانوادگی پرداختیم و به مزایای و معایب آن پرداختیم. اگر رومانی را برای مهاجرت انتخاب کرده اید به شما بابت این حسن انتخاب تبریک می گوییم. کار های مهاجرت را می توانید با خیال راحت به رویزا گروپ بسپارید. رویزا گروپ در زمینه انواع مهاجرت های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری فعالیت دارد. از همین رو یکی از راه های پیشنهادی برای مهاجرت همراه با خانواده، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. از همین رو پیشنهاد میشود تا مطلب سرمایه گذاری در خارج از کشور را مطالعه کنید.

لوگو رویزا گروپ

رویزا؛ رویای زندگی شما …

امیدواریم مطالب مفیدی را در زمینه مهاجرت خانوادگی به شما ارائه کرده باشیم. این مطلب توسط رویزا نوشته شده است و امیدوار هستیم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق روش های زیر با مشاورین خودتون در رویزا ارتباط برقرار کنید. مشاروین رویزا همه روزه و همه ساعت در خدمت شما عزیزان هستند.

مهاجرت به رومانی با رویزا گروپ:

ویزای رومانی یکی از بهترین و معتبر ترین ویزا ها در دنیاست. اگر قصد اقامت در رومانی را دارید، اینکار تخصص رویزا گروپ است. رویزا گروپ شرایط مهاجرت به رومانی را برای شما فراهم میکند. اگر شما هم کشور رومانی برای مهاجرت انتخاب کردید، همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

*** توجه: لطفا به علت حضور ما در کشور رومانی با راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. در صورت تماس مستقیم و پاسخگویی ما، متحمل هزینه زیادی میشوید.

اینستاگرام

شما میتوانید از طریق اینستاگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

واتس اَپ

شما میتوانید از طریق واتس اَپ با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

تلگرام

شما میتوانید از طریق تلگرام با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

فیس بوک

شما میتوانید از طریق فیس بوک با مشاورین رویزا در ارتباط باشید

درباره نویسنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا